ساخت بیمارستان سوختگی جدید تهران متوقف شد

۱۳۹۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷ - کد خبر: 69525

سلامت نیوز : حسن امامی رضوی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: علی‌رغم اینکه احداث بیمارستان جدید سوختگی در اولویت جدی قرار گرفته، ساخت آن به دلیل قرار گرفتن در رده طرح‌های ملی به تعویق افتاده است.

وی افزود: اعتبارات طرح‌های ملی صفر شده و عملاً کار متوقف شده است و در اعتبارات عمرانی سال 92 هم خیلی اتفاق خاصی نیفتاده و ما در این زمینه ابراز نگرانی می‌کنیم.

معاون درمان وزارت بهداشت در پاسخ به اینکه کمبود فضا سبب اجرا نشدن جداسازی بیماران سوختگی در اتاق‌های ایزوله می‌شود گفت: نظرات علمی مختلفی وجود دارد و گفته می‌شود در سطوح مختلف باید بیماران سوختگی را جدا کرد و اینکه بیمارستان سوختگی شهید مطهری به عنوان بیمارستان مرجع از لحاظ استانداردها مشکل دارد را قبول داریم.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: اما در طول چند سال اخیر تلاش‌هایی شده و طی بازدیدهایی که از این بیمارستان داشتم با توجه به فضای فیزیکی، اصلاحات زیادی در این بیمارستان صورت گرفته است ولی ساخت بیمارستان جدید سوختگی ضروری است.

طی چند سال گذشته ساخت یک بیمارستان سوختگی جدید در منطقه شمال تهران(منطقه کن) در دستور کار قرار گرفته که به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه ساخت و تجهیز آن به تعویق افتاده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.16858s, 19q