دستگیری فروشندگان داروهای غیرمجاز در اینترنت

۱۳۹۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۶ - کد خبر: 69527

سلامت نیوز : عاملان فروش داروهای غیرمجاز در اینترنت دستگیر شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سرهنگ قاسملو رییس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی در این باره گفت: در راستای کاهش جرایم و تخلفات در فضای مجازی و در پی رصد صورت گرفته، کارشناسان سایتی را که اقدام به فروش داروهای غیرمجاز می‌کرد را شناسایی کردند.

قاسملو ادامه‌داد: پس از انجام تحقیقات این سایت شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی، گرداننده آن دستگیر شد که در بازرسی از محل کار وی تعداد زیادی اقلام و داروهای غیرمجاز کشف و ضبط شد، وی پس از رویت مستندات موجود علاوه بر اعتراف به جرم خود اقرار کرد با همکاری یکی از دوستانش اقدام به این کار کرده است.

رییس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی افزود: پس از اعتراف متهم اول، همدست وی نیز شناسایی و دستگیر شد، متهم دوم نیز معترف شد از طریق راه‌اندازی چند سایت و وبلاگ اقدام به تبلیغ و فروش این داروها کرده‌اند.

وی در ادامه به خطرات مصرف اینگونه داروها اشاره و هشدارداد: کاربران فضای مجازی باید هرگونه اقلام مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه‌های مجاز اینترنتی خریداری کرده و در خصوص اقلام دارویی با پزشک خود مشورت کنند، چرا که علاوه بر ضررهای مالی احتمال آسیب‌های جسمی نیز متصور است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.05774s, 19q