تهران دیشب هیچ حادثه مرتبط با چهارشنبه سوری نداشت

۱۳۹۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۰ - کد خبر: 69627
سلامت نیوز : هوشنگ فولادی در گفت و گو با فارس، افزود: اورژانس تهران دیشی با بکارگیری 250 نیروی انسانی، 85 آمبولانس و 5 اتوبوس آمبولانس و استقرار آنها در مراکز پرتردد و پر ترافیک شهر و میادین اصلی نیروهای اورژانس در حالت آماده باش بودند چون پیش بینی می شد که امشب نیز حوادثی مرتبط با چهارشنبه آخر سال داشته باشیم.

وی ادامه داد: با وجود این دیشب هیچ اتقاقی که مرتبط با چهارشنبه آخر سال باشد نداشتیم و این مایه خوشحالی اورژانس تهران است که البته امیدواریم شب چهارشنبه هفته آینده نیز با چنین وضعی مواجه باشم. 

فولادی گفت: البته پیش بینی ما این است که هفته آینده با مواردی از حوادث چهارشنبه آخر سال مواجه باشیم و در واقع اکثریت جوانان سه شنبه هفته آینده را به عنوان شب چهارشنبه آخر سال می دانند با این حال با توجه به اینکه چهارشنبه هفته آینده تعطیل و روز تحویل سال است احتمالاً تعدادی از مردم از تهران خارج می شود و شهر خلوتی را پیش بینی می کنیم.

وی ادامه داد: طی سالهای اخیر همواره با کاهش موارد حوادث چهارشنبه آخر سال مواجه بوده ایم و امیدواریم امسال هم با همین روند مواجه باشیم و از خانواده ها می خواهیم که با تجربه ای که دارند مراقب جوانان و نوجوانانشان باشند که به خاطر هیجان این سنین دست به کارهای خطرناک نزدنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.2288s, 18q