سرقت الاغ و فروش گوشت آن به کبابی ها

۱۳۹۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۶ - کد خبر: 69659
سلامت نیوز :  دو سارق احشام که با سرقت الاغ، گوشت آن را برای تهیه کوبیده به رستورانهای بین راهی می دادند، دستگیر شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ ظهر سه شنبه بیست و دوم اسفند ماه سال جاری فردی سراسیمه به كلانتری 176 حسن آباد مراجعه و عنوان داشت ساعاتی پیش هنگام سركشی از محل نگهداری احشام صاحب کارم مشاهده كردم که سه راس الاغ به سرقت رفته است.

ماموران دایره تجسس پس از شنیدن اظهارات شاكی با اینکه از صحت گفته های وی که نصرالله نام داشت، مطمئن شدند بلافاصله پرونده ای تشكیل و تحقیقات خود را در خصوص شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.

ماموران در بررسیهای خود متوجه شدند یكی از قصابی های محل اقدام به فروش گوشت الاغ می کند كه بلافاصله وارد عمل شده و مالك قصابی را در حالیكه مشغول خرد كردن الاغ ذبح شده بود، دستگیر و به كلانتری انتقال دادند.

با انتقال متهم وی مورد بازجویی قرار گرفت طی بازجویی های انجام شده مرد قصاب با اعتراف به فروش گوشت الاغ گفت:ساعتی پیش دو جوان به نامهای "محمد" و "محرم " الاغ ذبح شده ای را در حالیکه پشت یک وانت گذاشته بودند برای فروش به مغازه آوردند و گفتند كه دو الاغ زنده دیگر دارند كه در صورت تمایل برای خرید با آنها تماس بگیرم.

ماموران با گرفتن مشخصات متهمان و شناسایی مخفیگاه دزدان در یك عملیات غافلگیرانه موفق شدند آنها را دستگیر كنند. در بازرسی از مخفیگاه آنها دو الاغ شاكی که سارقان فرصت ذبح آن را پیدا نکرده بودند،نیز كشف شد.

ماموران متهمان را برای تكمیل پرونده و تحقیقات بیشتر به كلانتری انتقال داده و تحت بازجویی های پلیس قرار دادند که در خلال تحقیقات فنی مشخص شد متهمان از سارقان احشام در منطقه حسن آباد قم هستند که با پرسه زنی های شبانه خود اقدام به سرقت احشام به خصوص الاغ از طویله روستاییان کرده و پس از ذبح،گوشت الاغ را به قصابی فروخته و قصاب نیز پس از چرخ کردن گوشت، آن را به برخی از رستوران های بین راهی فاقد مجوز اتحادیه اصناف و تایید فعالیت وزارت بهداشت جهت مخلوط کردن و درست کردن کباب کوبیده به فروش می رساند.

با اعترافات صریح متهمان مبنی بر سرقت احشام و فعالیت غیر قانونی مبنی بر فروش گوشت الاغ پرونده ای در این رابطه تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.349s, 18q