خرداد ماه؛

همایش بین‌المللی سایکو سوماتیک برگزار می‌شود

۱۳۹۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۹ - کد خبر: 69785
سلامت نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از برگزاری همایش بین‌المللی سایکو سوماتیک در خرداد ماه ۱۳۹۲ در این دانشگاه خبر داد.

دکتر رضا ایمانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و انجمن بین‌المللی پزشکی و روان درمانی رازی با همکاری مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی داخل و خارج کشور و انجمن پزشکی روان تنی و روان درمانی ایران پنجمین همایش بین‌المللی سایکوسوماتیک (روان تنی) با محوریت نقش توانبخشی در درمان بیماری‌های روان تنی و همچنین سمپوزیومی در زمینه روان درمانی با کودکان را به مدت سه روز از تاریخ ۸ تا ۱۰ خرداد 92 برگزار می‌کند.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش علاوه بر اشاعه طب روان تنی، تاکید بر اهمیت و نقش توانبخشی و کار تیمی در بیماری‌های طبی و اهمیت ارائه روان درمانی برای کودکان است.

ایمانی ابراز امیدواری کرد تا این همایش بستر مناسبی برای تبادل نظر متخصصان و صاحب نظران رشته های مختلف پزشکی فراهم آورد و در راستای بهبود و ارتقای سلامت جامعه مفید باشد.

به گفته وی، این همایش براساس تفاهم‌نامه منعقد شده بین دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و انجمن بین المللی رازی و دانشگاه‌های همکار این انجمن در آلمان برگزار می‌شود.

ایمانی با بیان اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند به منظور ثبت نام و ارسال مقالات خود تا 24 فروردین 92 اقدام کنند، خاطرنشان کرد: اساتید، پژوهشگران، دانش پژوهان و متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی، علوم پایه، توانبخشی، روان شناسی، روان پرستاری و سایر علاقه مندان دعوت می شود در برگزاری هر چه باشکوه تر این همایش شرکت فعال داشته باشند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.3716s, 18q