مجلس به طریقت منفرد رای می‌دهد

۱۳۹۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۲ - کد خبر: 69811
مجلس به طریقت منفرد رای می‌دهد
سلامت نیوز : حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با پانا، اظهار کرد: هنوز درخصوص تائید یا عدم تائید طریقت منفرد به عنوان وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به عنوان وزیر بهداشت در کمیسیون بهداشت بررسی های نهایی و رای گیری صورت نگرفته است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی پیش بینی می شود که ایشان به عنوان وزیر بهداشت رای اعتماد بگیرند و امیدواریم طریقت منفرد بتواند تا زمان باقی مانده در حوزه بهداشت اقدامات موثری انجام دهد.

نماینده مردم زاهدان یادآور شد: باید به این نکته توجه شود که دولت دهم ماه های آخر خود را سپری می کند و با این شرایط تصور می شود انتخاب شخص جدیدی به عنوان وزیر بهداشت و درمان کار درستی نباشد و به احتمال زیاد مجلس به طریقت منفرد برای تصدی مقام وزارت بهداشت رای خواهد داد.

وی افزود: طریقت منفرد تاکنون برنامه های خود را برای کمیسیون بهداشت مجلس تشریح کرده اند و پاره ای بررسی در این زمینه صورت گرفته است و باید منتظر هفته آتی بود تا جلسه رای اعتماد در مجلس برگزار شود.

به گزارش پانا، هفتاد و هشتمین و آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در سال 91 یکشنبه هفته آینده ( 27 اسفند )  با دستور کار رأی اعتماد به طریقت منفرد برای تصدی سمت وزارت بهداشت و درمان تشکیل می‌شود.

محمد حسن طریقت منفرد در تاریخ هفتم دی ماه سال جاری با حکم رئیس جمهور به سمت سرپرست وزارت بهداشت و درمان منصوب شد و این در حالی بود که پیش از آن مرضیه وحید دستجردی وزیر سابق بهداشت از سمت خود عزل شده بود.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.36814s, 18q