طریقت، رای اعتماد می‌گیرد

۱۳۹۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۹ - کد خبر: 69864
سلامت نیوز : فرصت باقیمانده دوره ریاست جمهوری مجال کافی برای فرد جدید دیگر حتی برای باز‌شناسی شرایط وزارتخانه را نمی‌دهد. ضمن اینکه دکتر طریقت قابلیت‌های ارزشمندی هم دارد که بتواند وزارتخانه را در این فرصت کم با تکیه بر ابلاغ سیاست‌های چشم انداز ۲۰ ساله و قانون اساسی، توصیه‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری می‌تواند، تغییری هر چند مختصر که مردم هم آن تغییر را احساس کنند در حوزه سلامت صورت می‌دهد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبر پزشکی ؛ سلیمان عباسی افزود: نمایندگان با دیدگاه‌های مختلف همیشه سعی کرده‌اند به انتخاب رییس جمهور احترام بگذارند در ‌‌نهایت با بررسی‌های دقیق نظراتشان را اعلام می‌کنند، دکتر طریقت نیز با اعلام برنامه‌ها و تلاش ۳ ماه قبل خود به یقین نظر نمایندگان را جهت رأی اعتماد جلب خواهد کرد.

این پزشک عمومی اذعان داشت: مردم باید تغییر را هر چند کوچک در حوزه نظام سلامت احساس کنند. وزیر پیشنهادی نیز می‌بایست ضروریات را در این فرصت کم، اولویت قرار دهد.

نماینده مردم گنبد کاووس تصریح کرد: اگر چه مشکلات حاضر در حوزه سلامت یکباره بر طرف نمی‌شود، اما باید با برنامه ریزی دقیق و منطقی مسیر رفع مشکلات را آسان‌تر کرد، دکتر طریقت در این جهت تلاش خوبی داشته و با نشست‌ها و برگزاری جلسات متعدد و پافشاری برای رفع مشکلات حوزه سلامت تلاش کرد که بتواند گامی در راستای رفع مشکلات هر چند در این فاصله کوتاه به وجود آورد.

تعامل با دستگاه‌ها و سازمان‌های دیگر نیز مهم‌ترین عنصر موفقیت خواهد بود، که همه دست اندرکاران با کمک دکتر طریقت به عنوان وزیر پیشنهادی دولت، سال ۹۲ را به عنوان، سال توجه به سلامت و رفع مشکلات آن قرار دهند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد: فرصت برای معرفی فرد دیگری به جز دکتر طریقت نیست، زیرا فرد جدید تا با وزارتخانه آشنا شود و برای رفع مسائل بخواهد برنامه ریزی کند زمان طولانی نیاز است، بنابراین از این نگاه هم می‌بایست نمایندگان فرصت را غنیمت شمرده و با توجه به برنامه‌های وزیر پیشنهادی در ‌‌نهایت با دولت تعامل داشته باشند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.31128s, 18q