طریقت منفرد، فردی متعهد و دلسوز محرومان است

۱۳۹۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۹ - کد خبر: 69951

سلامت نیوز : یک نماینده موافق طریقت منفرد برای تصدی پست وزارت بر وزارتخانه بهداشت گفت: منفرد فردی متعهد و دلسوز محرومان است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد گفت: وقتی بحث از رای اعتماد می‌شود چند موضوع با هم باید بررسی شود، که یکی از آنها بررسی رویکرد،‌ سابقه، توانایی‌ها و نوع نگاه فرد پیشنهادی به کار است.

قاضی‌زاده با بیان اینکه وزارت بهداشت شاید بزرگتر از وزارت آموزش و پرورش است و باید همه جا بتواند خدمات خود را ارائه دهد گفت: متاسفانه در طول دوره‌های مختلف به خدمات سلامت محور به درستی توجه نشده است، مردم نیاز دارند در بخش سلامت مورد حمایت قرار بگیرد و من فکر می‌کنم آقای طریقت منفرد همه جانبه‌نگری را دارد.

وی با اشاره به نقش طریقت منفرد در نوشتن قوانین برنامه پنجم توسعه در حوزه بهداشت گفت: با توجه به اینکه خود وی در این مورد کمک کرده ما خوشحالیم بعد از مدتی یک نفر هست که خودش از نویسندگان برنامه بوده و با اعتقاد پای اجرای برنامه می‌ایستد.

قاضی‌زاده ادامه داد: من آقای منفرد را از معاونت اجرای دانشگاه سمنان می‌شناسم و به تعهد و تدین او خانواده‌اش‌ آگاه هستم هر جایی سابقه این فرد را نگاه کنید به جز دلسوزی برای محرومان چیزی دیگری نبوده است، آقای منفرد در هر سه قوه تجربه دارد در اداره بیمارستان تجربه دارد از جوانب مختلف درگیر سیاست‌گذاری و اجرا بوده است، وزیر دیگر به چه چیزی احتیاج دارد؟

نماینده مشهد اظهار کرد: عده‌ای از دوستان می‌گویند با توجه به اینکه فرصتی کمی از عمر دولت باقی مانده است می‌توانیم به گزینه پیشنهادی رای بدهیم ولی اگر طریقت منفرد ابتدای دولت دهم پیشنهاد می‌شد، به عقیده من می‌توانست وزیر مناسبی باشد باید مسوولانه به این موضوع توجه شود آقای منفرد دنیا دیده است و احساس مسوولیتی دارد که نقطه قوت او است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.17248s, 18q