رئیس اورژانس تهران اعلام کرد

دو کشته در ۱۶۳۴ تصادف از ابتدای تعطیلات در تهران

۱۳۹۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹ - کد خبر: 70291
سلامت نیوز: رئیس اورژانس تهران اعلام کرد از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۱۶۳۴ تصادف شهری و جاده‌ای در تهران ثبت شده است که در این تصادفات ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

 هوشنگ فولادی در گفت و گو با فارس، افزود: طرح امداد نوروزی از 26 اسفند سال 91 آغاز شد و از این تاریخ تاکنون اورژانس تهران به 11 هزار و 595 نفر امداد رسانی کرده است.

وی افزود: از این تعداد 10 هزار و 477 نفر امداد شهری و 709 مورد امداد جاده ای بوده است و 3507 مصدوم نیز به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: افراد منتقل شده به بیمارستان شامل مصدومان تصادفات رانندگی و سایر بیماران از جمله بیماران قلبی و تنفسی است که از این میان 1634 تصادف داشتیم که 1526 مورد آنها تصادف شهری و 108مورد آنها دچار تصادف در جاده شده بودند.

فولادی اضافه کرد: تعداد موارد فوتی ناشی از تصادفات رانندگی که در اورژانس تهران ثبت شده است در این مدت تاکنون دو نفر بوده است که یکی از آنها تصادف یک وانت نیسان در جاده تهران - قم بود و دیگری حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 405 بود که در جاده تهران- مشهد بعد از شریف آباد رخ داد و طی آن 5 سرنشین آن مصدوم شدند و یک دختر 8 ساله سرنشین آن جان باخت.

وی گفت: 5 مصدوم دیگر این حادثه با آمبولانس هوایی به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شدند.

فولادی همچنین از فعالیت 4 ایستگاه سلامت در 4 مسیر تهران - قم،تهران- مشهد، تهران- کرج و تهران- شمال خبر داد و گفت: در این ایستگاه های سلامت پزشک مستقر است و امکانات درمانی و دارویی وجود دارد و تاکنون 409 با مراجعه به این ایستگاهها خدمات سلامت دریافت کرده اند.

به گفته وی طرح امداد نوروزی تا 16 فروردین ادامه داد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.45272s, 18q