اتاق فكر سلامت مي‌تواند از قطب‌هاي مهم آينده جهاد دانشگاهي محسوب شود

۱۳۸۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7048
اتاق فكر سلامت مي‌تواند از قطب‌هاي مهم آينده جهاد دانشگاهي محسوب شود

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مهندس عبدالكريم معلم، مدير كل طرح و برنامه جهاد دانشگاهي با حضور در اين سامانه با بيان اين مطلب گفت: اتاق فكر سلامت، ايده‌اي جديد و ابتكاري نوين بوده است كه در ابتدا با توجه به فقدان تجربه مشابه در كشور، ‌داراي ابهاماتي بود اما اكنون با پشتكار و تلاش جهاد دانشگاهي علوم پزشكي شهيد بهشتي اين سامانه در موقعيت خوبي قرار دارد.


وي با اشاره به ساختار اتاق فكر و نوآوري در اين سامانه افزود: براي تدوين نهايي ساختار اتاق فكر سلامت، مي‌توان از ساختارهاي موجود و يا ايده‌اي جديد استفاده كرد.


معلم با پيشنهاد تشكيل يك پژوهشكده يا مركز علمي و فعاليت اتاق فكر در قالب آن گفت: اتاق فكر سلامت بايد توليد ايده كرده و خوراك گروه‌هاي پژوهشي را تامين كند تا بخشي ديگر در كنار اتاق فكر براي كاربردي شدن ايده به فعاليت بپردازد.

وي در ارتباط با اساسنامه و ساختار اتاق فكر سلامت به مراكز رشد اشاره كرد و افزود: ساختار مراكز رشد الگويي مناسب براي استفاده از ساختارهاي موجود و طراحي ساختار اتاق فكر سلامت است.

همچنين در اين نشست علي اصغر هدايتي، رييس جهاد دانشگاهي علوم پزشكي شهيد بهشتي با معرفي كامل فعاليت‌هاي اتاق فكر در سال گذشته و برنامه‌هاي سال جاري اتاق، اساسنامه پيشنهادي اتاق فكر سلامت را مطرح و اين موضوع مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.54032s, 19q