وزيربهداشت: تا پايان امسال ‪ ۳‬هزار تخت بيمارستاني به بهره‌برداري مي‌رسد

۱۳۸۶/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7082
وزيربهداشت: تا پايان امسال ‪ ۳‬هزار تخت بيمارستاني به بهره‌برداري مي‌رسد

دكتر "كامران باقري لنكراني"  درمراسم افتتاح "مركز آموزشي درماني سوانح سوختگي مرحوم رحيمي" در قم ، گفت: همچنين تامين اعتبار براي به بهره داري رسيدن ‪ ۳‬هزار تخت بيمارستاني ديگر در دست مطالعه قرار دارد.

وي از تاسيس "ستاد خيران بسيج سلامت" كه نيازهاي درماني وبهداشتي را به نيكوكاران معرفي مي‌كند ، خبر داد.

وزير بهداشت با بيان اينكه در طرح‌هايي كه ‪ ۴۰‬درصد هزينه‌هاي آن توسط خيران تامين شود ، دولت مشاركت ‪۶۰‬درصدي خواهد كرد ، گفت: بسياري از طرح‌ها با استفاده از مشاركت نيكوكاران و دولت به اتمام خواهد رسيد.

لنكراني راه اندازي مركز تخصصي سوانح سوختگي قم را از نيازهاي ضروري درماني اين استان برشمرد و تصريح كرد: اين مركز يكي از مراكز مجهز سوانح سوختگي كشور بوده و بر اساس استانداردهاي روز و با تجهيزات نوين ساخته شده‌است.

وي روند بازسازي بيمارستان شهيد بهشتي قم را مثبت ارزيابي كرد و گفت:
اين بيمارستان تا پايان سال آينده به بهره برداري مي‌رسد.

حضرت آيت الله "حسين نوري همداني" از مراجع تقليد در قم نيز در اين آيين مساله بهداشت و درمان را از امور مهم در رابطه با سلامتي انسان برشمرد و گفت: نيكوكاراني كه در امر ساخت مراكز درماني و بهداشتي مشاركت دارند در تامين سلامت و رفاه مردم خدمات شايان توجه و ماندگاري انجام مي‌دهند.

وي نشر فرهنگ و علوم اسلامي، ساخت اماكن عام‌المنفعه و تربيت فرزند صالح را از امور ماندگار دانست و اظهار داشت: اين اقدامات نيكوكاران درسي بزرگ براي تمام انسان هاست.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.9803s, 18q