واکنش رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به احیای علوم پزشکی ایران

۱۳۹۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۶ - کد خبر: 70870
سلامت نیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه احیای دانشگاه علوم پزشکی ایران یک اقدام قانونی بسیار خوب بوده است، از اتفاقی که افتاده ابراز خوشحالی کرد و گفت: اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران مجددا احیا شده است، امکان رقابت بین دانشگاهی را افزایش می‌دهد.

دکتر سید حسن ابوالقاسمی در گفت‌وگو با (ایسنا)، ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز همکاری کامل خود را اعلام می‌کند تا مصوبه شورای گسترش اجرا شود.

وی با بیان اینکه طی دو سال اخیر حجم بخش درمان در استان تهران به دوش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتاده بود، اظهار کرد: اکنون با احیای مجدد دانشگاه علوم پزشکی تهران، امور بهداشتی دانشگاه نیز به روال سابق بازمی‌گردد.

ابوالقاسمی با بیان اینکه همه اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران سابق در خصوص احیای دانشگاه نامه نگاری کرده بودند، اظهار کرد: در حال حاضر همه دانشجویان خوشحال هستند و کسی را ندیده‌ام که از این احیا ناراضی باشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
هیئت علمی گروه گفتاردرمانی
درود بر دکتر طریقت منفرد که شجاعانه به اشتباهات اعتراف کرد و ان را اصلاح نمود. همه ما " ایرانی"ها خوشحال هستیم. ضمن این که به همکاران خوب مان در دانشگاه تهران نیز درود می فرستیم. آنها در این کار بی خردانه نقشی نداشتند. به دانشگاه شهید بهشتی هم تبریک میگم که چنین فرد شجاعی دارد.
2.02681s, 20q