بهره مندی بیش از دو میلیون بازنشسته کشوری از خدمات بیمه تکمیلی

۱۳۹۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۳ - کد خبر: 71021
سلامت نیوز :  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: سال گذشته دو میلیون و 400 هزار بازنشسته تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری از خدمات بیمه تکمیلی ‌بهره مند شدند.

ˈایراندخت عطاریانˈ در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ 200 میلیارد تومان برای استفاده بازنشستگان از خدمات تعیین شده در بیمه تکمیلی در سال گذشته در نظر گرفته شده بود.

وی تاکید کرد: مهمترین هدف دولت از اختصاص این مبلغ، افزایش خدمات درمانی به عنوان مهمترین خواسته بازنشستگان بوده است.

عطاریان افزود: بر اساس گزارش های متخصصان و فعالان حوزه بهداشت، بازنشستگان برای برخورداری از خدمات درمانی،نزدیک به یک سوم حقوق خود را صرف درمان و سلامت می کنند و در نتیجه اکثریت آنان خواستار ارتقای دریافت این نوع خدمات هستند.

وی با بیان اینکه خانواده های تحت تکفل بارنشستگان کشوری هم مجاز به بهره مندی از خدمات این بیمه تکمیلی هستند،‌گفت: صندوق بازنشستگی کشوری با عقد قرار داد با شرکت بیمه ˈآتیه سازان حافظˈ وابسته به سازمان بیمه سلامت ایرانیان،زمینه را برای استفاده بازنشستگان از خدمات این نوع بیمه فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: بازنشستگان و خانواده های آنان می توانند از مزایا و سقف تعهدات درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرار داد این سازمان با بیمه آتیه سازان حافظ در مراکز تعیین شده، استفاده کنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.7019s, 19q