نگرانی کشور نسبت به رادیوداروها برطرف شده است

۱۳۹۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۲ - کد خبر: 71131

سلامت نیوز : یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رییس سازمان انرژی اتمی در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس، گفت: بر اساس گزارش آقای عباسی، بخش عمده‌ای از نگرانی‌های کشور نسبت به رادیوداروها به عنوان یک امر حیاتی و ضروری برطرف شده است.

محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با (ایسنا)، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ملی انرژی اتمی از آقای عباسی رییس سازمان انرژی اتمی دعوت کرد تا ایشان گزارشی از پیشرفت‌ها و نوآوری‌های این سازمان ارائه کنند و مجلس هم از فعالیت‌های این سازمان و اقدامات موثر و موفق آن در عرصه‌های نیروگاهی و پرتوها تقدیر و تشکر کند.

وی با اشاره به ارائه گزارش عباسی به نمایندگان، خاطرنشان کرد: بر اساس این گزارش، ما هنوز ظرفیت خالی زیادی در بخش نیروگاه‌ها داریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: بر اساس این گزارش بخش عمده نگرانی‌های کشور نسبت به رادیوداروها به عنوان یک امر حیاتی و ضروری برطرف شده و علیرغم اقدامات خصمانه آمریکا و اروپا و تحریم‌ها علیه کشورمان، به برکت دانشمندان هسته‌یی به خودکفایی رسیده‌ایم و دغدغه بیماری‌های خاص برطرف شده است.

محسنی‌ثانی یادآور شد: آقای عباسی همچنین گفتند که ما به این سمت می‌رویم که این پرتوها رادر بخش کشاورزی، صنایع تبدیلی و صادرات گسترش دهیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15084s, 19q