یک بام و دو هوا انتخابات:

نامه اعتراض آمیز یک پزشک :با آبروی من بازی کردید!

۱۳۹۲/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۶ - کد خبر: 71546
نامه  اعتراض آمیز یک پزشک :با آبروی من بازی کردید!
سلامت نیوز : دکتر فرهاد تیمورزاده مدیرمسئول انتشارات تیمورزاده و کاندیدای پزشکان عمومی در ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی طی نامه ای به دکتر مراد هاشم زهی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات سازمان نظام پزشکی ضمن انتقاد از تبلیغات زود هنگام کاندیداهای ریاست جمهوری و با بیان اینکه :« یادآور شوم که صرف اعلام ثبت نام اینجانب در سایت شخصی و در نشریه طبیب، را تبلیغات زود هنگام انتخاباتی، قلمداد و با آبرو و اعتبار چندین ساله من بازی کردید.» پرسید :« آیا موعد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است ؟»

متن کامل نامه بدین شرح میباشد:

رئیس محترم هیئت نظارت بر انتخابات سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای دکتر مراد هاشم زهی
 با سلام و احترام

 این روزها روزنامه ها و شبکه‏ های مختلف رادیویی و تلویزیونی پر است از اخبار کاندیدا شدن اشخاص مختلف و حتی شعارهای آنان و در مواردی نیز نشست های مختلف تبیین عقاید ، ایده ها و برنامه های آنان.
جا دارد یادآور شوم که صرف اعلام ثبت نام اینجانب در سایت شخصی و در نشریه طبیب ،را تبلیغات زود هنگام انتخاباتی قلمداد و با آبرو و اعتبار چندین ساله من بازی کردید.
گرچه این تفسیر رای‏ ها در خصوص پزشکان شاخص این مرز و بوم نیز با بهانه های واهی تری صورت گرفت.
اکنون سوال می کنم آیا موعد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است ؟
یا اعلام کاندیداتوری و توضیح و تفسیر های فراوان پیرامون کاندیداها و ائتلاف ها و نشست های متعدد  و ...، آن هم پیش از موعد ثبت نام رسمی، تبلیغات پیش هنگام محسوب نمی شود ؟ یا این هم 1 بام و 2 هوای دیگری در سیاست های این سال هاست؟


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.39961s, 18q