کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی برگزار می‌شود

۱۳۹۲/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۵ - کد خبر: 72140

سلامت نیوز : دبیر بخش کارگاه‌های بیستمین کنگره سالانه نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران، عناوین کارگاه‌های آموزشی تخصصی این کنگره را اعلام کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکتر فرامرز امیری با بیان اینکه بیستمین کنگره سالانه نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران از 10 تا 13 اردیبهشت ماه سال 92 پذیرای حضور متخصصان مغز و اعصاب و سایر رشته‌های مرتبط خواهد بود، گفت: طبق سنوات گذشته در کنار کنگره، جلساتی با عنوان ورک شاپ یا کارگاه آموزشی نیز برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این کارگاه‌ها را آموزش، یادآوری و ارائه روش‌های کاربردی تشخیصی و درمانی جدید در رشته مغز و اعصاب دانست و گفت: برای برگزاری این کارگاه‌ها نیازسنجی می‌کنیم. در واقع بسته به نیاز مخاطبین که عمدتا متخصصان مغز و اعصاب هستند، روشهای تشخیصی که به صورت روزمره در دسترس قرار دارند، کاربردی اند و می‌توانند در رسیدگی به بیماران کمک کنند، را انتخاب کرده‌ایم.

این متخصص مغز و اعصاب ادامه داد: مخاطبین اصلی این کارگاه‌ها متخصصان مغز و اعصاب، جراحان مغز و اعصاب، متخصصان طب فیزیکی و زیر گروه‌های مختلف شامل متخصصان داخلی، متخصصان مغز و اعصاب اطفال و... هستند.

دبیر بخش کارگاه‌های بیستمین کنگره سالانه نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران به اعلام عناوین این کارگاه‌ها پرداخت و گفت: آموزش روش‌های نوروسونولوژی و تشخیص بیماری‌های عروق مغز، آموزش روش تشخیصی و درمانی TMS و کاربرد آن در بالین بیماران، آموزش روش تزریق سم بوتولونیم (دیسپورت) در بیماران حرکتی، کارگاه نورواینترونشن یا کاربرد روش‌های تهاجمی در رسیدگی به ضایعات عروق مغزی و روش‌های درمانی جدید در درمان بیماران فشار نوروپاتی دردناک عناوین پنج کارگاه اصلی کنگره بیستم نورولوژی هستند که احتمال دارد دو کارگاه دیگر نیز به آنها اضافه شود.

بیستمین کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران از 10 تا 13 اردیبهشت جاری و با حضور متخصصان نورولوژی از سراسر کشور در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2 و  66348571-021  تماس حاصل نموده و یا به سایت اینترنتی www.iraneurologycongress.com مراجعه کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.38118s, 18q