بازدید سرزده وزیر بهداشت از بیمارستان امام حسین (ع)

۱۳۹۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۲ - کد خبر: 72685
سلامت نیوز : نیمه شب گذشته وزیر بهداشت، به طور سرزده از بیمارستان امام حسین (ع) بازدید به عمل آورد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ دکتر محمد حسن طریقت منفرد در این بازدید از بخشهای مختلف این بیمارستان و اورژانس آن بازدید کرده و ضمن گفت وگو با مردم و گوش دادن به صحبت های آنان مواردی را به پرستاران، سوپروایزرها، مسئولان بخش ها و مدیران این بیمارستان برای رسیدگی بهتر به وضعیت بیماران یادآوری و گوشزد کرد.

بنابراین گزارش، این بازدید تا پاسی از شب ادامه داشت و وزیر بهداشت بر بالین بیماران بسیاری در بخش های مختلف حضور یافته و پرونده آنان را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مدیران این دانشگاه حضور داشتند و پس از اعلام حضور سرزده وزیر در بیمارستان، مدیران بیمارستان امام حسین (ع) به جمع بازدید کنندگان ملحق شدند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
عابدینی
وزیر بهداشت شایسته است بجای این قبیل رفتارهای نمایشی مشکلات موجود را بصورت ریشه ای ارزیابی و برای مرتفع شدن آنها برنامه ریزی عملی نماید - آیا امکانات موجود در بیمارستانهای دولتی با حجم مراجعات و خدماتی که از آنها درخواست میشود متناسب بوده و در حد استانداردها می گنجد که انتظار داشته باشیم خروجی خدمات در حد استانداردها باشد؟
0.33349s, 20q