عدم حضور انتشارات پزشکی تیمورزاده در نمایشگاه کتاب

تخفیف ویژه انتشارات تیمورزاده همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب

۱۳۹۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱ - کد خبر: 72783
تخفیف ویژه انتشارات تیمورزاده همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب
سلامت نیوز: همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب، موسسه فرهنگی انتشاراتی تیمورزاده، فروش کتاب های پزشکی خود را با تخفیفات ویژه 31 درصدی در کتابفروشی 16 آذر آغاز کرد.

به گزارش سلامت نیوز، مدیرمسئول انتشارات تیمورزاده با اعلام اینکه این انتشارات در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور نخواهد داشت تاکید کرد :« امسال نیز از حضور در نمایشگاه کتاب خودداری کرده و اقدام به فروش کتاب های پزشکی با تخفیفات 31 درصدی در کتابفروشی 16 آذر تا پایان اردیبهشت ماه خواهیم کرد.»

دکتر فرهاد تیمورزاده مدیر مسئول انتشارات تیمورزاده و طبیب که سال گذشته برای حضور در نمایشگاه با مشکلات فراوانی مواجه شده در وب سایت شخصی خود نوشته است که تا زمانی كه وزیر فعلی وزارت ارشاد در این وزارتخانه هستند و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی كشور در همه ابعاد تحت‌الشعاع رفتارهای سیاسی و فراقانونی قرار می‌گیرد، در هیچ نمایشگاه كتابی كه وزارت ارشاد فعلی در برگزاری آن نقش داشته باشد شركت نخواهد كرد.

گفتنی است انتشارات تیمورزاده و نشر طبیب در راستای اشاعه فرهنگ کتابخوانی از بیست و پنجمین تا بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیش از 201 هزار جلد کتاب در حوزه پزشکی، دانشگاهی، سلامت عموم و کودک و نوجوان اهدا کرده است که از این تعداد هشتاد و یک هزار جلد کتاب به کودکان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در 31 استان کشور اهدا شده است.

همچنین انتشارات تیمورزاده و نشر طبیب 313 جلد کتاب پزشکی دانشگاهی و 14 عنوان پوستر به نیت 14 معصوم  را به بیمارستان پاستور بم اهدا کرده است.

لازم به ذکر است علاقمندان می توانند جهت خرید کتاب های انتشارات تیمورزاده به کتابفروشی 16 آذر واقع در بلوار كشاورز، خیابان 16 آذر، شماره 68،كتابفروشی 16 آذر مراجعه  و یا با شماره تلفن 021-83383 تماس حاصل فرمایند.
 


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
سلام شما نيازبه مترجم نداريد؟
مترجم متون تخصصي پزشكي هستم و جوياي كار
پريور
جاي بسي تاسف است كه در ميهنمان حتي مشاغل و صنوف علمي فرهنگي نيز از تركش سياسي بازي ها در امان نيستند . ولي صاحب منصبان اين را مي بايست هر زمان در نظر داشته باشند افرادي كه در اين حوزه ها فعاليت مي كنند سپاهيان بي جيره و مواجبي هستند كه از عمر - مال - علم و فرصتهاي خويش گذشته اند تا ذكات علم و هنر خود به وطن و ملت خود تقديم كنند تا در سايه آن توانمنديهاي جوانان ميهن هر چه بيشتر رشد و نمو كند و از بركت آن ملت سربلند و ميهن سرافراز بماند.
0.85875s, 20q