نابسامانی در ارائه خدمات بیماران را سرگردان کرده‌است

۱۳۹۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۶ - کد خبر: 72944
سلامت نیوز :  دبیر علمی سی و هفتمین کنگره جامعه جراحان ایران از انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای رضایتمندی بیشتر بیماران خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا ؛ سیاوش صحت در سی و هفتمین کنگره سالانه جامعه جراحان ایران که امروز در محل همایش‌های رازی برگزارشد، گفت: از سال گذشته تاکنون با اقبال ۲درصدی جراحان رو به رو شده‌ایم به نحوی که در مجموع ۸۴ درصد جراحان از کنگره رضایت داشته‌اند.

وی به پروژه‌های تحقیقاتی جراحان اشاره کرد و افزود: در زمینه برخورد با بیماران تروما و همچنین رضایتمندی بیماران خیلی کار کرده‌ایم. ازهمین رو امیدوارم مقالات منتشر شده در نحوه ارائه خدمات به بیماران که بیشترآن‌ها دربیمارستان‌ها سرگردان هستند، تحول بزرگی ایجادکند.

صحت گسترش سطح علمی جامعه جراحان کشور، انتقال اطلاعات به روز پزشکی به آنان و بحث و بررسی در مورد مسایل اجتماعی، آموزشی و اخلاقی حوزه پزشکی را از مهم‌ترین اهداف برپایی این کنگره اعلام کرد.

سی و هفتمین کنگره جامعه جراحان ایران با حضور صد‌ها جراح و متخصص ایرانی در رشته‌های مختلف پزشکی ازامروز ۱۴ اردیبهشت ماه امسال آغاز شد و تا ۱۸ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های زکریای رازی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.6925s, 18q