مردم با پرداخت ۶ میلیون تومان بیمه سرطان می‌شو‌ند‌

۱۳۹۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۷ - کد خبر: 72946
سلامت نیوز : دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور اعلام کرد: با هماهنگی‌های انجام شده، بیمه‌ای را پیش‌بینی کرده‌ایم که همه مردم از دارا و ندار با پرداخت تدریجی ۶ میلیون تومان در طول ۵ سال مادام‌العمر بیمه سرطان شوند و به این ترتیب در صورت ابتلا به سرطان، دیگر نگران هزینه‌های کمرشکن این بیماری نباشند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا ؛ حاج آقای نیری در همایش خیرین سلامت افزود: در حوزه ناباروری زوج‌های جوان نیز ترتیبی اتخاذ شده که زوج‌های جوان با پرداخت ۱۵۰هزار تومان به مدت ۱۰سال بیمه ناباروری شده و از خدمات درمانی آن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به عضویت ۲۵هزار خیر در این تشکیلات، گفت: از این تعداد، ۵ هزار نفر از افراد خوشنام هیأت امنای مجمع هستند و طی سه سال شروع بکار، بیش از ۱۵۰۰میلیارد تومان مردم کمک کرده‌اند.

نیری افزود: تا کنون بالای یکهزار مرکز درمانی اعم از بیمارستان، درمانگاه، خانه بهداشت و اورژانس ۱۱۵ در کشور توسط مجمع خیرین سلامت ساخته است.

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور با اشاره به پیشرفت‌های خیره‌کننده کشور در علوم مختلف، اظهار کرد: بهترین متخصصان را در علوم‌ پزشکی داریم که با دستان طلایی و پربرکت خود با وجود همه کمبود‌ها، همچنان پرتوان خدمت می‌کنند و لحظه‌ای از وظیفه ذاتی خود کوتاهی نکرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه دشمن با تمام توان تلاش می‌کند که کشور را در تنگنا و فشار اقتصادی قرار دهد تا نتوانیم وظایف خود را انجام دهیم، با این حال، هر روز شاهد پیشرفت‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف از جمله پزشکی هستیم و باید همت بیشتری کنیم و دست برادری و خواهری به هم دهیم و سعی کنیم در حد توان این معضلات را حل کنیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.36414s, 18q