24 تا 27 اردیبهشت ماه جاری:

برگزاری پنجاه و سومین کنگره دندانپزشکی کشور در برج میلاد

۱۳۹۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰ - کد خبر: 73606
سلامت نیوز: پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران 24 لغایت 27 اردیبهشت ماه جاری در سالن برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سلامت نیوز، دکتر مهناز صاحب جمعی با بیان اینکه فراگیرترین کنگره دندانپزشکی کشور با شرکت 4000 کننده و 2000 بازدید کننده از نمایشگاه جانبی آن برگزار می شود اظهارکرد: در این کنگره موضوعات 12 رشته تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی مطرح خواهدشد و موضوع اصلی آن " چالشهای تشخیصی در دندانپزشکی"خواهد بود.

رییس پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران از پذیرش 110 مقاله علمی از مجموع 500 مقاله ارسالی به این کنگره خبر داد و افزود در مدت 4 روز برگزاری، 150 سخنرانی از سوی اساتید برجسته داخلی و خارجی ارایه خواهدشد.

دکتر صاحب جمعی گروه هدف این کنگره را تمامی رشته های دندانپزشکی اعم از متخصصان، دندانپزشکان عمومی، بهداشت کاران دهان و دندان، تکنسین های پروتزای دندانی و دانشجویان دندانپزشکی نام برد.

وی همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی با شرکت 340 غرفه در فضایی به وسعت 8 هزار متر مربع خبر داد و افزود این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی کشور به شمار می رود که همزمان با این کنگره برگزار می شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.35069s, 18q