افزایش ۲۵ درصدی تولید و فروش دارو از ابتدای امسال

۱۳۹۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۳ - کد خبر: 74058

سلامت نیوز : سیامک افاضلی در مراسم افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی که در محل دائمی نمایشگاههای تهران برپا شد،افزود: با وجود اینکه حدود دو ماه از سال جدید گذشته است، با افزایش بهره‌وری در شرکت‌های تولیدی روبه‌رو هستیم به طوری که میزان تولید دارو نسبت به مدت مشابه در سال قبل با 25 درصد افزایش تولید و فروش مواجه هستیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی تصریح کرد: در سال گذشته و در سه ماه ابتدایی سال حدود 11 میلیارد تومان درآمد حاصل از فروش دارو بوده است.

مدیرعامل شرکت داروسازی سها با اشاره به ارتقای کیفیت محصولات و روند تولید دارو به عنوان برنامه‌های امسال شرکت سها گفت: سال گذشته سیستم توزیع اتوماتیک دارو را در این مجموعه فعال کردیم که ظرف دو ماه آینده نیز شاهد ارتقای آن خواهیم بود.

افاضلی همچنین از افتتاح بخش‌های تولیدی جدید و اجرای برنامه‌هایی در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خبر داد و گفت: شرکت سهای هلال‌ احمر تولید بیش از 90 قلم دارو را در برنامه خود دارد و 15 درصد از نیاز کشور را به دارو برطرف می‌کند.

مدیرعامل شرکت داروسازی سها از افزایش سهم شرکت داروسازی سها از بازار دارویی کشور با توجه به برنامه‌های در نظر گرفته شده در سال 92 خبر داد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.55079s, 19q