همایش بین‌المللی ارتقای سلامت زنان در ارومیه برگزار می‌شود

۱۳۹۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۰ - کد خبر: 74085

سلامت نیوز : بدبیر همایش بین المللی ارتقا سلامت زنان اعلام کرد: این همایش 20 تا 22 شهریور امسال در ارومیه برگزار می شود.

حمیده محدثی در گفت وگو با (ایسنا) ، با بیان اینکه انتقال و تبادل دانش بین متخصصان داخلی و خارجی و ارتقاء سلامت بانوان از اهداف اصلی این همایش بین المللی است، افزود: سلامت باروری و جنسی شامل بلوغ، زایمان ایمن، حاملگی‌های پرخطر، یائسگی، سالمندی و استئوپروز، نازایی، حاملگی‌های ناخواسته و سقط، تنظیم خانواده، مرگ و میر مادران، بیماری‌های منتقله جنسی، ایدز و سرطان‌های شایع زنان از محورهای مهم این همایش است.

وی با بیان این که تاکنون بیش از 120 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است، ادامه داد: برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع کنترل خشم سلامت روانی – اجتماعی با زیربخش‌های اختلالات روحی و روانی، اعتیاد و سوء مصرف مواد، خشونت علیه زنان، اشتغال زنان، معنویت، زنان و مامایی، غربالگری زنان از برنامه های جنبی این همایش بین المللی است.

محدثی از استقبال گستره جامعه پزشکی از این همایش خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه معمولا بیشتر مقالات در ماه پایانی مهلت ارسال مقالات ارسال می شود ولی تاکنون 3 مقاله از کشور آمریکا یک مقاله از انگلیس و یک مقاله از کانادا به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

دبیرهمایش بین المللی ارتقا سلامت زنان خاطرنشان کرد: اساتید دانشگاه های شهید بهشتی، دانشگاه تهران، مشهد و تبریز در این همایش حضور خواهند داشت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.59271s, 18q