چرا مجوز احداث بیمارستانی که توسط خیرین کلنگ‌زنی شده، داده نمی‌شود؟

۱۳۹۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۶ - کد خبر: 74766

سلامت نیوز : نمایند مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه مردم در 24 خرداد ماه با خلق حماسه سیاسی سیلی محکمی به گوش دشمن می‌زنند تذکراتی را به رییس جمهور، وزیر نیرو و وزیر بهداشت داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ محمد صالح جوکار در تذکر شفاهی خود بحث تخریب تاسیسات وشبکه آبرسانی استان یزد را مطرح کرد که بعد از وقفه 15 روزه بازسازی و آب شرب استان یزد تامین شده و ادامه داد: متاسفانه بعد از چهار ماه با توجه به بدهی پیمانکاران 5.7 میلیارد تومان خسارت تامین نشده که باید اعتبارات آن لحاظ شود.

جوکار اضافه کرد: سیل خضرآباد استان یزد نیز خسارات جدی به جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌های آب‌رسانی، مزارع، دامداری‌ها و مرغداری‌ها وارد کرده که تاکنون اعتباراتی برای آن درنظر گرفته نشده است.

وی در ادامه با اشاره به صادر نشدن مجوز ساخت بیمارستان شهید صدوقی یزد خطاب به وزیر بهداشت گفت: احداث این بیمارستان در سفر اول هیات دولت به استان یزد تصویب و توسط وزیر قبلی کلنگ‌زنی شد اما هنوز مجوز ساخت آن صادر نشده است.

این نماینده مجلس این پرسش را مطرح کرد که چرا بیمارستانی که کلنگ آن زده شده و قرار است توسط خیرین ساخته شود بعد از پنج سال نتوانسته مجوز ساخت بگیرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.80959s, 19q