یک متخصص تغذیه:

برطرف کردن مشکلات گوارشی، پوستی، کلیوی با لیموترش

۱۳۹۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۰ - کد خبر: 74967
برطرف کردن مشکلات گوارشی، پوستی، کلیوی با لیموترش

سلامت نیوز:‌ لیمو ترش مشکلات گوارشی، پوستی، کلیوی و متابولیسمی و برخی دیگر از عارضه های جسمی را برطرف می کند و در تمام سنین، شرایط و اوقات می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
صدرالله کمالوند متخصص تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:لیمو ترش از جمله میوه های مفید و ارزشمند است كه تاثیرات بسیار خوبی بر روی بدن دارد.

وی با اشاره به اینکه خواص پیشگیرانه و درمانی لیمو ترش بسیار قابل ملاحظه است، اظهار داشت: این میوه مشکلات گوارشی، پوستی، کلیوی و برخی دیگر از عارضه های جسمی را بر طرف می کند و در پیشگیری از بروز برخی از اختلالات نیز موثر است.

کمالوند گفت: تسکین ورم روده و درد کبد، کمک به لاغر شدن و برطرف شدن چاقی، نرمی و صافی پوست، کمک به دفع سنگ های کلیوی، درمان گلو درد، درمان گرفتگی و خونریزی بینی و رفع لکه و جوش های پوستی از جمله اثرات مفید لیمو ترش است.

وی یاد آور شد: لیمو ترش همچنین می تواند به بهبود روماتیسم، نقرس، اسحال دردهای کلیه و مثانه و برخی از بیماری های عفونی مانند آبله مرغان، مخملک؛ سرخک و تیفوس نیز کمک کند.
وی خاطر نشان کرد: لیمو ترش را هم می توان به صورت خوراکی و هم به صورت موضعی و استعمال خارجی مصرف کرد و البته افرادی که مواد اسیدی حساسیت دارند باید در استفاده از این ماده دقت بیشتری کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
پارسا
سلام

آبله مرغان را آلبه مرغان نوشتید.

متشکرم از مطالب علمیتان
ممنون از تذکرتان
اصلاح شد
4.487s, 19q