تغییر برخی سؤالات آزمون دستیاری بعد از اعتراض داوطلبان/ آغاز انتخاب رشته: ۲۵ خرداد

۱۳۹۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۴ - کد خبر: 75491
سلامت نیوز : رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کلید نهایی آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از فردا بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی خبر داد و زمان انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان اولیه را اعلام کرد.

غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با فارس گفت: داوطلبان می‌توانند پاسخنامه خود را با پاسخنامه اصلی که کلید سوالات است و در سایت قرار می‌گیرد مطابقت دهند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت افزود: این داوطلبان می‌توانند از 25 تا 29 خرداد به انتخاب رشته محل خود تا 100 رشته-محل است اقدام کنند.

حسن‌زاده گفت: همچنین فردا 20 خرداد اطلاعیه‌ای از سوی دبیرخانه تخصصی منتشر می‌شود تا چگونگی انتخاب رشته و ظرفیت‌ آنها اعلام شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان باید در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی داشته باشند چون پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش و ابطال فرم وجود ندارد. همچنین مهلت اعلام شده قابل تمدید نیست و عدم تکمیل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره است.

اعتراض داوطلبان به تغییر سوالات منجر شد

وی اعلام کرد: نسبت به انتشار کلید اولیه آزمون دستیاری تخصصی اعتراضاتی از سوی داوطلبان انجام گرفته که پس از بررسی طراحان این آزمون برخی سوالات تغییر کرد به گونه‌ای که دو سوال از آزمون دستیاری تخصصی حذف و هفت سوال به صورت دو گزینه‌ای تغییر کرد.

چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجم اردیبهشت با رقابت میان ۱۵ هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.03353s, 18q