اعلام آمادگي اعضاي جامعه پزشكي كشور براي شركت فعال در مراسم روز جهاني قدس

۱۳۸۶/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7646
اعلام آمادگي اعضاي جامعه پزشكي كشور براي شركت فعال در مراسم روز جهاني قدس

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي‌ ايران به مناسبت روز جهاني قدس بيانيه‌اي صادر كرد كه متن آن به شرح زير است:

« روز جهاني قدس بسان پرچم پر افتخار و هماره در احتزازي است كه همه ساله در موعدي مقدس فطرت‌ها و وجدان‌هاي بيدار بشري خواسته دنياي اسلام را حول خود گرد هم مي‌آورد تا هر چه فرياد دارند به سر آمريكا و اسرائيل بكشند.

روز قدس فرصتي براي تجديد قواي امت اسلام، براي مقابله با جهان خواراني است كه مغرور از غضب قدس سوداي تسلط بر پهناي بزرگتري از جهان اسلام به وسعت از نيل تا فرات را در سر مي‌پرورانند.

روز قدس روز رهايي فرياد فرو خفته مسلمانان در اقصي نقاط جهان است كه خسته و نااميد از نرمش و كرنش حاكمان عافيت طلب خود در برابر فضون خواهي‌هاي اسرائيل غاصب، توسل به الگوي موفق مقاومت حزب الله را تنها راه دفع خطر غده سرطاني منطقه مي‌دانند.

و روز قدس فرصتي براي طنين انداز شدن مكرر جهاني‌ترين پيام امير عارف انقلاب است كه "ما شريك غم همه مظلومان جهانيم".

در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان به خيابان‌هاي ايران سربلند خواهيم آمد تا در پاسداشت اين روز بزرگ، به اقيانوس بيكران و عظيم مبارزان و منتظران رهايي قدس پيوسته بر عهد ديرين و ناگسستني خود با امام خميني (ره)، مقام معظم رهبري و شهيدان تاكيد كنيم.

سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي‌ ايران ضمن گراميداشت اين روز بزرگ با دعوت از آحاد مردم كشورمان براي حضور هر چه پر شورتر در راهپيمايي روز قدس مراتب آمادگي كليه اعضاي جامعه پزشكي كشور براي شركت هر چه فعالتر و پر نشاط در اين مراسم را اعلام مي‌كند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.14726s, 18q