قرار گرفتن برنامه بهداشت حرفه‌ای در برنامه پزشک خانواده

۱۳۹۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۰ - کد خبر: 76572
سلامت نیوز : رییس اداره خدمات بهداشت حرفه‌ای و مشاغل خاص وزارت بهداشت از جای گرفتن بهداشت حرفه‌ای در پزشک خانواده خبر داد.

"رضا عزتیان" در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این مطلب افزود: یکی دیگر از اهرم‌هایی که برای پیشبرد بهداشت حرفه ای درسطح شهرها به دست گرفتیم، این است برنامه بهداشت حرفه ای را جزیی از برنامه پزشک خانواده قرار داده‌ایم.

رییس اداره خدمات بهداشت حرفه ای و مشاغل خاص وزارت بهداشت ادامه داد: البته روش‌های قبلی خود را در راستای ارائه خدمات بهداشت حرفه ای ادامه خواهیم داد.

عزتیان در ادامه از برگزاری همایشی در پاییز امسال به منظور آموزش الگوی خدمات بهداشت حرفه‌ای ایران به کشورهای منطقه خبر داد و افزود: سیستم ارائه خدمات بهداشت حرفه‌ای در ایران به ویژه به کارگران از یک الگوی پیشرفته‌ای در منطقه برخوردار است.

وی تصریح کرد: از همین رو بنا به درخواست دفتر منطقه‌ای سازمان بهداشت قرار است نتایج و دستاوردهای خود را در این زمینه در غالب یک همایش به کارشناسان منطقه آموزش دهیم.

عزتیان ادامه داد: البته برگزاری این همایش علاوه بر آموزش به کشورهای منطقه می‌تواند ارائه خدمات بهداشت حرفه‌ای را بهبود و ارتقا بخشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.22567s, 18q