کنگره انجمن جراحان ارتوپدی برگزار می‌شود

۱۳۹۲/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۱ - کد خبر: 77078

سلامت نیوز : بیست و یکمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی از تاریخ 22 تا 26 مهر ماه سال جاری در محل سالن همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکتر حمیدرضا اصلانی، دبیر بیست و یکمین کنگره سالیانه انجمن جراحان ارتوپدی ضمن اعلام خبر برگزاری این کنگره افزود: عمده‌ترین هدف از برگزاری کنگره پیش رو آشنایی با دانش‌های نوین و جدیدترین فنون در حیطه درمان بیماری‌های ارتوپدی است.

وی با بیان اینکه فراخوان ارسال مقالات چندی پیش اعلام شده است، گفت: علاقه مندان تا پایان تیرماه برای ارسال مقالات فرصت دارند.

دبیر بیست و یکمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی درباره امتیاز بازآموزی کنگره اظهار کرد: درخواست تخصیص امتیاز بازآموزی برای شرکت‌کنندگان به وزارت بهداشت ارسال شده است و میزان نهایی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

اصلانی با اشاره به اینکه این گردهمایی علمی پذیرای حضور حدود 19 مهمان و سخنران برجسته خارج خواهد بود، گفت: موضوعات پیچیده و جالب در حدود هشت پانل تخصصی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

به گفته وی مباحث مطروح در کنگره در اولین روز در شش بخش فوق تخصصی جراحی لگن و مفصل ران ، جراحی زانو و آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی، جراحی شانه و آرنج، جراحی دست، جراحی ستون فقرات و ارتوپدی اطفال ارائه می شوند.

اصلانی افزود: همچنین شش سمپوزیوم با موضوعاتی نظیر ساییدگی مفصل ران، پا و مچ پا، شانه، شکستگی‌های دست و شکستگی‌های لگن در کنار برنامه علمی برگزار خواهد شد.

دبیر بیست و یکمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی همچنین از برگزاری مجمع عمومی و انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید انجمن در خلال روزهای برگزاری کنگره خبر داد و گفت: مسائل صنفی و قانونی مبتلابه پزشکان جراح ارتوپد نیز در کنگره مورد توجه قرار دارد.

همچنین دکتر اصلانی اعلام کرد: کارگاههای آموزشی ، تخصصی و تکمیلی نیز بین ساعات 12 تا 14 جهت استفاده بیشتر شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بیست و یکمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی از 22 تا 26 مهر ماه مصادف با 14 تا 18 اکتبر سال جاری به همت انجمن علمی جراحان ارتوپدی ایران در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.02693s, 18q