داروي جديد براي درمان سرطان روده

۱۳۸۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7760
داروي جديد براي درمان سرطان روده
به گزارش سلامت نیوز به نقل از پايگاه خبري science daily،دارو درماني استاندارد مي تواند براي افراد مبتلا بسيار مخرب باشد، درمان معمولي با داروي xeloda نشان داده است كه بيماران زمان كمتري را در بيمارستان به سر خواهند برد و در مقايسه با درمان با تزريق مدت زمان بيشتري زنده خواهند ماند.
بر اساس اين گزارش، 71 درصد از بيماراني كه از داروي xeloda استفاده مي كردند بعد از 5 سال هنوز زنده هستند و كساني كه از اين دارو استفاده كردند كمتر به دكتر و بيمارستان مراجعه داشتند.
اين گزارش حاكيست، در حدود 495000 مورد جديد از سرطان انتهايي روده در سراسر جهان هر ساله تشخيص داده مي شود و بر اثر اين بيماري در حدود 492000 مي ميرند.
گفتني است، سرطان در ابتداي مبتلا شدن قابل درمان است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
یوسف عابدی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما زحمتکشان :
پدر من چند سال است که مبتلا به کانسر رکتوم بوده که بعد از 2 بار تراشیدن دیواره روده و یک بار کوتاه کردن 20 سانتی از روده بالاخره بعد از اینها روده اش را در آوردند و کیسه گذاشته شد . بعد از سی اسکن اسپیرال و آزمایشات CAE ، متاسفانه علائمی در ریه به اندازه 2 میلی و 7 میلی دیده شده که بعدا شروع به تزریق آمپول ZELODA کرده به مدت 6 بار ( یعنی 3 هفته یکبار ) می خواستم بدانم وضعیت فعلی و آینده پدرم بعد از درمان چگونه خواهد شد ؟ و چه راه درمانی وجود دارد ؟
با تشکر .
0.12999s, 19q