آلرژی های ناخواسته در کمین کودکان

۱۳۹۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۳ - کد خبر: 77882
سلامت نیوز:‌ پزشکان به والدینی كه کودکان خود را به کلاس های تابستانی می فرستند هشدار می دهند تا مواظب بروز آلرژی در آنها باشند.


 به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، یکی از مشکلاتی که والدین با کودکان خردسال خود دارند، عدم توانایی کنترل آنها در تمامی زمان ها و مکان های مختلف است.

 گفتنی است: یکی از این مکان ها کلاس ها و اردو های تابستانی است که به دلیل دوری والدین از کودک احتمال بروز صدمه و آسیب بیشتر است.

 گفتنی است: یکی از مشکلات حساسیت کودکان به غذاها، بوها و طعم ها و یا حیوانات خانگی است که در صورت داشتن هر یک از این موارد والدین می بایست حتما سرپرستان کلاس و یا مربیان اردو را در جریان بگذارند تا آنها تمهیدات لازم را بکار بندند.

 بررسی ها نشان می دهند: والدینی  که به صورت منطقی با کودکان خردسال خود صحبت می کنند و آنها را در خصوص خطراتی که آنها را تهدید می کنند توجیه می کنند فرزندان سالم تری خواهند داشت که از خودشان بهتر مراقبت می کنند در مقایسه با والدینی که با تهدید و دعوا کودکان خود را متوجه خطرات زندگی می کنند.

 همینطور کودکان باید آموزش ببینند تا در صورت بروز حساسیت و هر گونه علائم غیر طبیعی بلافاصله مسئولان را در جریان بگذارند و از خوردن غذاهای ناشناخته از دوستانشان و یا غریبه ها جدا خودداری کنند و همینطور به حیوانات خانگی آنها از قبیل خرگوش، موش و یا سایر حیوانات دست نزنند و یا در صورت دست زدن بلافاصله دست های خود را با آب و صابون بشویند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.41252s, 18q