برطرف کننده علایم بی قراری پا

۱۳۹۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷ - کد خبر: 78155
سلامت نیوز : بی قراری پا، یک اختلال عصبی است که بیشتر در زنان دیده می شود. در این مطلب برای بهبود علایم این اختلال، چند گیاه معرفی شده است.

گل پیچ ساعتی: علایم ناراحت کننده این سندروم را برطرف می کند. این گل زیبا، میزان تولید نوعی اسید بازدارنده انتقال عصبی به مغز را افزایش می دهد و این حالت آرامش ایجاد می کند و به همین دلیل است که متخصصان استفاده از این گیاه را توصیه می کنند. علاوه بر آن، دفعات بروز این اختلال را محدود می کند. برای داشتن خواب آرام و رفع ناراحتی یک ساعت قبل از خواب یک فنجان دمنوش این گیاه را مصرف کنید. زنان باردار یا افرادی که از داروی ضدافسردگی استفاده می کنند نباید این دمنوش را مصرف کنند.

چای کوهی: مصرف دمنوش این گیاه راهکاری موثر برای برطرف کردن سندروم بی قراری پاست.

گیاه عرقچین: این گیاه که به صورت دمنوش یا مکمل استفاده می شود، دارای خاصیت مسکن است. برای به دست آوردن نتیجه، روزانه از دمنوش آن استفاده کنید. از آن جا که باعث خون ریزی می شود مصرف آن به زنان باردار یا افرادی که مشکل هورمونی دارند، توصیه نمی شود.

شاه بلوط هندی: از آن جا که هنگام شب روند خون رسانی به پا کند می  شود دفعات بروز سندروم بی قراری پا نیز بیشتر است. برای مقابله با حالت تکان خوردن و کشیدگی و سوزش که باعث می شود فرد پای خود را تکان دهد از برگ ها، دانه ها یا پوست درخت این میوه استفاده کنید اما در صورت مصرف قرص های رقیق کننده خون، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

سنبل الطیب: مصرف قرص یا دمنوش آن علاوه بر ایجاد خواب آرام، گرفتگی عضله را نیز کم می کند.

منبع : خراسان

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.74597s, 18q