اعتراض بیمه شدگان به سوابق بیمه ای قابل رسیدگی است

۱۳۸۶/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7848
اعتراض بیمه شدگان به سوابق بیمه ای قابل رسیدگی است

محسن شاکری در گفتگو با مهر گفت : در صورتیکه بیمه شدگان به مندرجات در کارنامه سوابق بیمه ای اعتراض دارند، می توانند مدارک لازم را برای اثبات ادعای خود به شعبه صادر کننده کارنامه، ارائه کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیز با برخی اعتراضات نسبت به سوابق بیمه ای مواجه هستیم که به شعبات تاکید شده در مدت زمانی کوتاه به این اعتراضات رسیدگی شود.

مدیر کل تامین اجتماعی تهران بزرگ ، عمده اعتراض ها را مربوط به قبل از ثبت سوابق بیمه ای در سیستم مکانیزه عنوان کرد و افزود: ثبت سوابق بیمه ای در سیستم مکانیزه از سال 76 آغاز شده ، بنابراین ممکن است اشکالاتی در ارتباط با محاسبه سوابق بیمه ای افراد قبل از راه اندازی سیستم مکانیزه وجود داشته باشد.

شاکری، در ارتباط با ادعای برخی بیمه شدگان در ارتباط با مفقود شدن سوابق بیمه ای ، گفت: در صورتیکه کارگری با مجوز رسمی وزارت کار فعالیت کرده باشد، سوابق بیمه ای وی کاملا محفوظ خواهد ماند.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
حجت پ
سلام
اهداف و عملکرد سامانه بسیار عالی است اما درصورت اعتراض باچه مدارکی مراجعه مراجعه شود ما که غیراز دفترچه تامین اجتماعی مذرکی در دست نداریم- بعداز 18 سال فهمیدیم روزهای ماه را کامل اعمال نکرده اند ماکه تا حالا چند کارگاه عوض کردیم و انها هم کارگاه را جمع کردند به کی و کجا مراجعه کنیم
ابراهيم وکيلي
با سلام و خسته نباشيد

بنده از 24/01/78 در شرکت مشغول به کار شده ام ولي براي بنده از تير ماه بيمه رد شده است ..

آيا اين دو ماهي که بيمه برايم رد نشده است مي توان کاري کرد . قابل پيگيري هست .....

راهنماييم کنيد .. باتشکر 29/06/90
4.04735s, 21q