لباس پوشیدن به وقت تابستان

۱۳۹۲/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۱ - کد خبر: 78596
سلامت نیوز : تابستان که می‌آید رنگ و لعاب لباس‌های ما هم تابستانی می‌شود؛ در اینجا به شما از آداب پوشیدن لباس‌های گل‌دار می‌گوییم و قواعدی نانوشته از پوشیدن کت و دامن؛ قواعدی که به شما اجازه می‌دهد به سبک لباس‌ پوشیدن‌تان حال و هوای تازه‌ای بدهید. 

مشکی نپوشید

مشکی رنگ پیشنهادی ما برای روزهای آفتابی تابستان نیست اما اگر در انتخاب این رنگ تاکید دارید حتما به ترکیب آن با رنگ‌های تابستانی فکر کنید.

 استفاده از رنگ گرم و شادی مثل نارنجی، تیره‌ بودن رنگ مشکی را پشت خود پنهان کرده  در نتیجه حضور رنگ را به ظاهر متعادل می‌کند.

انتخاب یک کیف زرد هم نشان می‌دهد شما خیال ندارید در برابر تابستان بایستید!

کلیشه‌ها را بشکنید!

کت‌و‌دامن از آن لباس‌هایی است که در اوج رسمی بودن می‌تواند فانتزی هم باشد! ترکیبی که ما به شماپیشنهاد داده‌ا‌یم دقیقا همین ویژگی را دارد. یادتان باشد در این ترکیب نباید به کت و دامن‌های یک دست( از یک رنگ و یک جنس)  فکر کنید.

 انتخاب یک کت تک آن هم با رنگی به شادی رنگ زرد، خواه‌ناخواه به شما ظاهری اسپرت می‌دهد.

به ترکیب رنگ طوسی و زرد هم فکر کنید. این ترکیب‌ رنگ مرز‌های بین یک لباس رسمی و فانتزی را کاملا در هم می‌ریزد!

رنگ تابستان!

سفید رنگ تابستان است. پس این روزها تا دل‌تان می‌خواهد سراغش بروید. پیشنهاد ما به شما یک شلوار سفید کتان با یک شومیز ساده است. ترکیب ساده‌ای که برای دورهمی‌های دوستانه‌‌ به کارتان می‌آید.

 به رنگ سفید اجازه خودنمایی بدهید! مثلا گوشواره و گردنبندتان را به همین رنگ انتخاب کنید. این ترفند ساده تاکید شما به رنگ سفید را نشان می‌دهد.

 در این ترکیب بد نیست کیف انتخابی‌تان هم ردی از رنگ سفید داشته باشد.

گل‌گلی بپوشید

یک پیراهن گلدار همیشه برای تابستان جواب می‌دهد، به خصوص که گلی‌گلی‌ها هم مد روز باشند! اما پوشیدن پیراهن‌های گلدار آدابی دارد:

پیراهن‌های گل‌درشت‌ برای خانم‌های ظریف اندام به مراتب انتخاب بهتری هستند تا درشت‌اندام؛ چون این گل‌ها خواه‌ناخواه اندام را درشت‌تر نشان می‌دهند.

وقتی پیراهن‌های گلدار را انتخاب می‌کنید حتما به کیف و کفشی ساده و تک رنگ فکر کنید!

منبع : ایده آل
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.54379s, 18q