رئیس کمیسیون بهداشت مجلس:

سیدحسن هاشمی گزینه اصلی آقای روحانی برای تصدی وزارت بهداشت است

۱۳۹۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۴ - کد خبر: 79243
سیدحسن هاشمی گزینه اصلی آقای روحانی برای تصدی وزارت بهداشت است
سلامت نیوز: بعد از اینکه خبر انتخاب دکتر سید حسن هاشمی به عنوان وزیر بهداشت دولت یازدهم، از سوی سلامت نیوز منتشر شد، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه ای این خبر را تایید کرد.

به گزارش سلامت نیوز، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اخبار رسیده حاکی است سیدحسن هاشمی، چشم‌پزشک گزینه اصلی و نهایی آقای روحانی به عنوان وزیر بهداشت دولت یازدهم است.

دکتر حسینعلی شهریاری در گفت و گو با فارس افزود: با توجه به اخباری که از کمیسیونهای مشورتی دولت یازدهم به ما رسیده است، به نظر می رسد که دکتر حسن هاشمی، چشم پزشک و رئیس بیمارستان چشم پزشکی نور گزینه اصلی آقای روحانی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت یازدهم است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که خود چشم پزشک است، ادامه داد: آقای دکتر هاشمی را می شناسم اما هنوز وی به صورت رسمی برای ارائه برنامه های خود به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معرفی نشده است.

سید حسن هاشمی، متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص جراحی قرنیه، رکورددار عمل جراحی لیزیک چشم در کشور است و پیش از این در سمتهایی از جمله دبیرکلی انجمن چشم پزشکی ایران، عضو فرهنگستان علوم پزشکی، دبیر شورای سیاستگذاری رشته چشم پزشکی، دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی، مشاور وزیر بهداشت در زمان وزارت محمد فرهادی، رئیس بخش قرنیه بیمارستان فارابی، کارشناس رشته چشم پزشکی در هیئت انتظامی نظام پزشکی،مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران،مؤسس و عضو هیئت مدیره انجمن پزشکی لیزری ایران و عضو هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت فعالیت کرده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.98149s, 18q