وزیر بهداشت بخشنامه تمام وقتی پزشکان ستادی وزارت بهداشت را ابلاغ کرد

۱۳۹۲/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۳ - کد خبر: 79552
سلامت نیوز : معاون درمان وزیر بهداشت گفت: وزیر بهداشت بخشنامه تمام وقتی پزشکان فعال در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی را به سراسر کشور ابلاغ کرد.

حسن امامی رضوی در گفت و گو با فارس، افزود: آخرین بخشنامه وزارت بهداشت در حوزه درمان در دولت دهم بخشنامه تمام وقتی نیروها و پزشکان ستادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی است که وزیر بهداشت 10 روز پیش آن را به تمام مراکز تابعه وزارت بهداشت ابلاغ کرد.

وی گفت:‌این بخشنامه بر اساس بند ب ماده ۳۲ قانون برنامه توسعه چهارم ابلاغ شده است و بر اساس آن پزشکان ستادی وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی حق کار کردن در بخش غیر دولتی را ندارند.

معاون وزیر بهداشت افزود: بر اساس بخشنامه ای که ۱۰ روز پیش وزیر بهداشت ابلاغ کرد، پزشکان شاغل در ستاد وزارت بهداشت ودانشگاههای علوم پزشکی از داشتن مطب محروم نمی شود اما اگر می خواهند مطب داشته باشند باید تعرفه دولتی را از بیماران بگیرند در واقع مطب پزشکان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی شبیه کلینیکهای ویژه درمانی دولتی عمل می کند.

امامی رضوی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس که آیا این بخشنامه اکنون اجرایی شده است یا نه گفت: این بخشنامه به تازگی ابلاغ شده و اجرای آن نیازمند زمان است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.74348s, 18q