نامه رییس سازمان بهزیستی به ضرغامی

۱۳۹۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۶ - کد خبر: 80087

سلامت نیوز : رییس سازمان بهزیستی در نامه‌ای از رییس سازمان صداوسیما به علت مخاطب قرار دادن جامعه هدف این سازمان در برنامه‌های رمضانی صداوسیما قدردانی کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ همایون هاشمی در نامه خود به عزت‌ الله ضرغامی از پرداختن به موضوعات مربوط به جامعه هدف و تحت پوشش این سازمان در سریال‌ها، برنامه‌های ترکیبی، برنامه‌های نمایشی و برنامه‌های ویژه افطار در ماه مبارک رمضان و از تلاش رییس و دست اندرکاران رسانه ملی قدردانی کرد.

متن نامه رییس سازمان بهزیستی به رییس سازمان صدا و سیما بدین شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهندس ضرغامی - ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، ماه تزکیه نفس و همچنین تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، بدین وسیله از اینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشیدن به مردم از طریق اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف از واقعیت جامعه ایران اسلامی تلاش کرده و با دیدگاه خاص حاکم در رسانه ملی که برگرفته از اصول اسلامی و ملی کشور است نسبت به توسعه‌ فرهنگ نیکوکاری و ترویج اخلاق انسانی و ضرورت توجه و پرداختن به همنوعان با هدف ایجاد نشاط و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی کمر همت بسته‌اید کمال قدردانی را می‌نمایم.

بدیهی است سازمان بهزیستی کشور به عنوان اصلی‌ترین سازمان تخصصی و اجتماعی کشور، بدون یاری اصحاب رسانه و درصدر آنها رسانه ملی نخواهد توانست در دستیابی به اهداف خود که توانمندسازی و به زیستن افراد جامعه هدف براساس اصول بیست و یکم و بیست و نهم قانون اساسی است در حد مطلوب دست یابد. بی‌تردید فرصت معنوی چون ماه میهمانی خدا جهت یادآوری و آگاه‌سازی عموم ملت شریف ایران اسلامی فرصتی مغتنم برای انتشار اهداف عالیه و فعالیت‌های پرسنل خدوم سازمان بهزیستی شمرده می‌شود که بحمدالله با درایت جنابعالی و همکاران تلاشگرتان این مهم در برنامه‌های رمضان 1434 تدارک دیده و اتفاق افتاد.

از اینکه در این ماه پر برکت با مخاطب قرار دادن جامعه هدف این سازمان در سریال‌ها، برنامه‌های ترکیبی، برنامه‌های نمایشی، برنامه‌های ویژه افطار در شبکه‌های مختلف سیما، خاصه برنامه پرمخاطب «ماه عسل» شبکه سوم سیما که با اجرای مجری توانمند«جناب آقای علیخانی» جامعه هدف این سازمان را که بحق از بهترین بندگان خداوند متعال هستند را مورد توجه قرار داده و مسیر ما را در توسعه خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر هموار گردانید، موجب خرسندی و سپاسگزاری ویژه است.

امید آنکه به حرمت این ماه پربرکت، با عون و استعانت از باری تعالی عزم و همت بلند خویش را جزم کرده و نگهبان و امانت‌دار ستوده‌ای برای اشاعه‌ فرهنگ مهرورزی و حفظ کرامت انسانی باشیم.

از خداوند متعال بهروزی، شادکامی و موفقیت روزافزون برای شما و مردم عزیز کشورمان را آرزو دارم.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.05111s, 18q