نشست تخصصی آموزه‌ها و تجربیات زلزله آذربایجان شرقی فردا برگزار می‌شود

۱۳۹۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۸ - کد خبر: 80806

سلامت نیوز : در دهمین نشست تخصصی مدیریت بحران،مهندس ساعی مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی در مورد فرایند امداد و نجات و راهبری مدیریت بحران در زلزله سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ همچنین مهندس مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی با محوریت فرایند بازسازی مناطق آسیب­دیده از زلزله این استان و مهندس محمدی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب این استان گزارشی از اقدامات بازسازی مناطق آسیب­دیده ارائه می دهد.

دهمین نشست تخصصی انجمن علمی مدیریت بحران ایران با عنوان آموزه‌ها و تجربیاتی از زلزله آذربایجان شرقی در مورد سوانح طبیعی بحث خواهد شد و آموزه‌ها و راهکارهای لازم در مواقع بحرانهای طبیعی ارائه می‌شود.

این نشست فردا از ساعت 8:30 تا 12 صبح در تهران،بزرگراه شهید چمران،ولنجک،جنب بیمارستان آیت الله طالقانی،دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

در نهمین نشست تخصصی انجمن علمی مدیریت بحران ایران با عنوان پیامدهای اقتصادی زلزله احتمالی شهر تهران،در مورد توجه به امر مدیریت بحران در شهرها، رونق اقتصادی و نگاه به پروژه­های در دست ساخت در کلان شهرها به ویژه تهران با رویکردی احتمالی نسبت به مدیریت بحران آینده هر پروژه و جلوگیری از خسارت­های غافلگیر کننده در بحران­ها صحبت شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.34512s, 18q