رشد 600 درصدی کمکهای مسئولان ارشد نظام در مراسم ضیافت مهر

۱۳۸۶/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 8107
رشد 600 درصدی کمکهای مسئولان ارشد نظام در مراسم ضیافت مهر

فردین بلوچی در گفتگو با مهر در خصوص کمکهای مسئولان در مراسم ضیافت مهر، افزود: درمراسمی که در ماه مبارک رمضان امسال برگزار شد ، تعداد زیادی از نمایندگاه مجلس ، وزرا و معاونین رئیس جمهور در منزل مددجویان حاضر شدند و کمکهای زیادی ازسوی آنان ارائه شد.

وی خاطر نشان کرد: این مراسم نتایج خوبی به همراه داشت که یکی از آنها تشکیل فراکسیون دفاع از حقوق معلولان  و همچنین امضای تفاهم نامه با دانشگاه علمی کاربردی بود.

وی گفت: در زمینه هدایت حوزه نظام وقف در راستای خدمات و اهداف سازمان بهزیستی با سازمان اوقاف و امور خیریه نیز پیش تفاهم نامه ای تهیه شده است که در صورت تائید نهایی رئیس سازمان اوقاف، در بحث ساخت مسکن ، از زمین های وقفی برای کمک به مددجویان استفاده خواهد شد.

مدیر کل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی تاکید کرد: تغییر نگرش مدیران ارشد نظام به جامعه هدف بهزیستی و حضور در منزل مددجویان و همچنین در نظر گرفتن آنان در تصمیم گیریهای کلان از مهمترین اهداف برگزاری مراسم ضیافت مهر بود .

بلوچی ادامه داد: در خصوص تسهیل در ارائه وام به روستاییان و زنان سرپرست خانوار صحبتهایی با مدیر عامل بانک کشاورزی انجام شده و بزودی تفاهم نامه ای امضا خواهد شد.

وی گفت: سیاست بهزیستی از اجرای برنامه ضیافت مهر، جمع آوری کمکهای مقطعی نبوده بلکه هدف شناخت بیشتر مدیران نظام از جامعه هدف بهزیستی بوده است .

وی افزود: در بعد استقبال از طرح ضیافت مهر ، 400 تا 500 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و در بعد ارائه کمک های مسئولین نیز از رشد  600 درصدی برخوردار بودیم.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.81019s, 19q