مرگ ۲۹ تهرانی بر اثر حادثه و حریق در مهرماه

۱۳۹۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۴ - کد خبر: 85397
سلامت نیوز : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، گفت: ۲۹ نفر از شهروندان تهرانی در مهرماه امسال جان خود را از دست دادند که این آمار در سال گذشته نیز ۲۹ نفر بود.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا درباره حوادث و حریق مهر ماه امسال و مقایسه آن با سال گذشته‏، اظهار کرد: سال گذشته دو هزار و ۷۰۰ مورد آتش‌سوزی از انواع مختلف در تهران رخ داد که این آمار در مهر ماه امسال دو هزار و ۲۲۸ مورد بود در واقع در بخش آتش‌سوزی ۱۷ درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد: سال گذشته در مهرماه هزار و ۸۷ مورد از انواع حوادث را داشتیم که در مهرماه امسال به هزار و ۴۸ مورد کاهش یافت که در این بخش با کاهش ۳ درصدی همراه بودیم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان در مهرماه سال گذشته دو هزار و ۱۸۳ مورد خدمات ایمنی به شهروندان ارائه دادند، گفت: امسال با کاهش ۱۰ درصدی این خدمات به هزار و ۹۶۲ مورد کاهش یافته است. همچنین ۲۹ نفر از شهروندان تهرانی در مهرماه امسال جان خود را از دست دادند که این آمار در سال گذشته نیز ۲۹ نفر بود.

ملکی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴۵ نفر مصدوم و مجروح در حوادث و حریق‌ها داشتیم ادامه داد: امسال این تعداد به ۹۰ نفر کاهش یافت در واقع با کاهش ۳۷ درصدی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه هزار و ۷۹۹ نفر از شهروندان در عملیات آتشنشانی بدون اینکه آسیبی ببینند نجات یافتند گفت: امسال این تعداد به دو هزار و ۲۳ مورد رسید که با افزایش ۸۷ درصدی همراه بوده است.

ملکی در پایان از شهروندان که به آتش‌نشانان در بخش حوادث و حریق‌ها کمک کردند تشکر کردند گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما از شهروندان می‌خواهیم در نصب و راه‌اندازی انواع وسایل گرمایشی دقت لازم را داشته باشند و توصیه‌های آتشنشانان را جدی بگیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.47352s, 18q