کلاهبرداری سایتهای غیر مجاز ادامه دارد

چرا کمیته فیلترینگ با سایتهای غیرمجاز جنسی برخورد نمیکند؟/خدمات بانک ها به سایت های ارائه محصولات تقلبی جنسی!

۱۳۹۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۴ - کد خبر: 85506
چرا کمیته فیلترینگ با سایتهای غیرمجاز جنسی برخورد نمیکند؟/خدمات بانک ها به سایت های ارائه محصولات تقلبی جنسی!
سلامت نیوز: این روزها در فضای مجازی شاهد فعالیت سایت هایی هستیم که براحتی و بدون هیچ فیلتری، اقدام به فروش دستگاه ها، داروها و کرم های افزایش میل جنسی آن هم با ادعای دارا بودن مجوز از سوی وزارت بهداشت می کنند این در حالیست که سایتهای معتبر و بزرگتر زیر ذره بین کمیته فیلترینگ قرار دارند .

کمیته فیلترینگ که مسئولیت فیلتر کردن سایتهای غیر مجاز و مطالب غیر معتبر دارد و حتی وبلاگها را جهت مصادیق مجرمانه بررسی میکند باید با دقت و سرعت عمل بیشتر نظارت بر این سایتها داشته باشد و اجازه ندهد که سلامت جمعی از مردم ایران بازیچه دست سودجویان شود.

به گزارش سلامت نیوز، برخی از این سایت ها حتی در روزنامه رسمی کشور دارای شماره ثبت شرکت هستند اما شرح فعالیت این سایت ها در روزنامه رسمی چیزی دیگر و فعالیت آنها در فضای مجازی از زمین تا آسمان با آنچه تعهد داده اند فرق می کند.

رشد روز افزون قارچ مانند وبسایتهایی که میخواهند از طریق فروش محصولات مرتبط با مسائل جنسی درآمدهای هنگفتی به جیب بزنند و تنها چیزی که برایشان اهمیت ندارند سلامت مردم است نگرانی های شدیدی را به دنبال داشته است.


در تماسی که با دکتر محمدرضا صفری نژاد، رييس انجمن علمي ‌سلامت خانواده ايران داشتیم وی قویا فعالیت این سایت ها را محکوم کرده و به کاربران اینترنتی هشدار داد که هرگز فریب تبلیغات آنها را نخورند.

دکتر محمد رضا صفری نژاد اورولوژیست این سایتها را مصداق بارز شارلاتانیسم عنوان میکند و میگوید این روشها و دستگاهها تنها دروغی برای فریب مردم و کلاهبرداری است.
جالب تر اینکه با اندکی جستجو در فضای وب در زمینه مسائل جنسی، به برخی سایت های آموزش مسائل جنسی برخورد می کنیم که با ترغیب کاربران خود به عضو شدن و خریدن یوزرنیم و پسورد با امکان واریز آنلاین وجه مورد نظر، ادعا می کنند که کاربران می توانند با استفاده از تمرینات آموزشی ارائه شده توسط فیلم و تصاویر بدون اینکه نیاز به استفاده از دارو و دستگاه خاصی داشته باشند به سایز مورد دلخواه آلت تناسلی خود دست پیدا کنند.آنچه تاسف بار است خدماتی است که برخی بانک ها به این دسته از سایت های غیر مجاز می دهند که موجب رواج کلاهبرداری های آنلاین شده و هیچ مسئولی برای عدم ارائه چنین خدماتی به بانک ها تذکر نمی دهد در حالی که لازم است قوانین سختگیرانه ای برای خدمات واریز آنلاین توسط بانک ها وجود داشته باشد تا از سوء استفاده سایت های غیرمجاز از کاربران جلوگیری شود.متخصصین بارها و بارها هشدار داده اند مردم فریب تبلیغات سایت های اینترنتی فعال در زمینه مسائل جنسی را نخورند و آموزش های لازم را تنها از طرق معتبر پیگیری کنند اما متاسفانه تبلیغات این دسته از سایت ها چنان جذاب است که ممکن است هرکسی فریب آنها را بخورد.

متاسفانه فعالیت آزادانه سایت های غیرمجاز بخصوص در زمینه مسائل جنسی گویای کوتاهی کمیته فیلترینگ است و لازم است با سایت هایی که سلامت مردم را به بازی می گیرند به صورت جدی تر برخورد شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
بنده خدا
سلام
کمیته فیلترینگ خودش دست داره
من خودم از یکی از سایت ها zanasho3.com
خریدم نقدی و نه کالا رو داد و نه حالا جواب می ده و ادعای قاچاق نبودن می کرد نام سعید فرجی به کارتش 145 هزار تومان واریز کردیم به یکی از وبلاگ هاشون که از همون zanasho3 هست
شما انسان اگه باشید باید چیز های دیگه رو هم ببینید صفحات حراج کالاهای قاچاق مربوط به زیبایی و ساعت و فیلم و .. که خود به خود باز می شه
یا حق
0.51131s, 19q