توزیع «شیشه» در آرایشگاه‌ها زیر ذره‌بین پارلمان/ فعالیت ۱۸ هزار آرایشگاه‌ غیرمجاز در تهران

۱۳۹۲/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۹ - کد خبر: 85710
سلامت نیوز : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی توزیع شیشه در آرایشگاه‌ها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت گفت: در این جلسه در مورد توزیع ماده مخدر «شیشه» در آرایشگاه زنانه بحث و بررسی‌های جدی صورت گرفت.

وی با اشاره به حضور یکی از معاونین وزیر بهداشت در جلسه امروز این کمیسیون گفت: به گفته مقامات وزارت بهداشت در حال حاضر حدود 18 هزار آرایشگاه زنانه غیرمجاز فقط در شهر تهران فعالیت می‌کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به دلیل غیرمجاز بودن این آرایشگاه امکان توزیع انواع مواد مخدر در این آرایشگاه‌ها وجود دارد.

فتاحی با تاکید بر اینکه نمایندگانی از سازمان میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در جلسه امروز کمیسیون حضور داشتند، تصریح کرد: بحث‌های جدی در این باره صورت گرفت و بر این نکته تاکید شد که نظارت‌های جدی‌تری در آرایشگاه‌ها انجام شود تا شاهد توزیع مواد مخدر در آنها نباشیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس بحث پیرامون مصرف سیگار، قلیان و همچنین مواد مخدر را از جمله دستور کارهای جلسه امروز این کمیسیون عنوان کرد و ضمن تاکید بر لزوم اتخاذ راهکارهایی برای پیشگیری از مصرف دخانیات و مواد مخدر، تصریح کرد: باید به صورت جدی برنامه‌هایی برای کنترل مصرف دخانیات و مواد مخدر تهیه و تنظیم شود.

وی در همین زمینه ضمن تاکید لزوم نظارت بیشتر بر آرایشگاه‌های زنانه تاکید کرد که کمیسیون بهداشت و درمان مجلس این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.25842s, 18q