تدوین طرح درمانی ویژه دانش‌آموزان شین‌آبادی‌/ ادامه درمان حادثه‌دیدگان در بیمارستان "محب"

۱۳۹۲/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۱ - کد خبر: 85909

سلامت نیوز : معاون سلامت وزارت آموزش و پرورش از تدوین طرح درمانی ویژه دانش‌آموزان شین‌آبادی با همکاری اساتید و متخصصان مجرب خبر داد و گفت: از این پس درمان دانش‌آموزان حادثه دیده به صورت متمرکز در بیمارستان "محب" انجام می‌شود.

محمد چینیان در گفت‌وگو با (ایسنا)، گفت: بر اساس آخرین تصمیمی که برای دانش‌آموزان شین‌آبادی اتخاذ شده، مقرر شد این دانش‌آموزان به صورتی کلی مورد معاینه قرار بگیرند و بر اساس طرح درمانی ویژه که برای آنها نوشته شده، تیم مجرب پزشکی تشکیل و درمان آنها ادامه یابد.

وی افزود: به پیشنهاد وزارت بهداشت، بیمارستان محب به عنوان بیمارستان مرکز درمان و جراحی دانش‌آموزان شین‌آبادی انتخاب شده، چرا که وزارت بهداشت معتقد بود جراحی و درمان این دانش‌آموزان باید در یک مرکز تخصصی با تمام تجهیزات و غیرآموزشی صورت گیرد.

چینیان ادامه داد: با تشکیل تیم متخصص پزشکی که در راس آن دکتر فاطمی و دکتر امامی از پزشکان مجرب قرار دارند، درمان دانش‌آموزان شین‌آبادی، نوبت‌دهی جراحی و سایر اقدامات درمانی در بیمارستان مذکور انجام خواهد شد.

معاون سلامت وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت تاکنون همکاری بسیار خوبی را جهت مداوا و جراحی دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی داشته، ضمن تقدیر از همکاری این وزارتخانه، ابراز امیدواری کرد: این همکاری تا پایان درمان کامل دانش‌آموزان ادامه داشته باشد، آموزش و پرورش نیز در این زمینه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

به گفته وی، با تاکید وزیر جدید آموزش و پرورش، تیم متخصصی از پزشکان مجرب تشکیل شده و با طرح درمانی که برای این دانش‌آموزان تدوین شده، ادامه درمان و جراحی دانش‌آموزان شین‌آبادی در بیمارستان محب به صورت متمرکز انجام خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15s, 18q