جزئیات تصادف شدید دو دستگاه اتوبوس BRT

۱۳۹۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۶ - کد خبر: 86527
سلامت نیوز : بامداد امروز در خیابان دماوند ایستگاه وحیدیه دو دستگاه اتوبوس BRT به شدت با یکدیگر برخورد کردند که طبق گزارش اورژانس،۱۲ نفر مصدوم شدند و حال یک نفر هم وخیم گزارش شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ همزمان با اعلام خبر این حادثه در ساعت 5:04 امروز صبح به مرکز اورژانس تهران، آمبولانس ناحیه شرق در حال بازگشت از بیمارستان به پایگاه بود که با دریافت مأموریت سریعا به محل تصادف رسید.

ماموران اورژانس در صحنه تعداد مصدومین را در ابتدا بالا اعلام کردند که بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس به همراه یکدستگاه اتوبوس آمبولانس و یکدستگاه خودروی فرماندهی به یاری مصدومان شتافتند.

با حضور اکیپ امدادی اورژانس تهران و انجام معاینات پزشکی مصدومان، در نهایت 12 نفر از مسافران به دلیل صدمات و جراحات وارده با اقدامات درمانی لازم به بیمارستانهای امام حسین (ع) و سینا انتقال یافتند.

مصدومین شامل 4 نفر زن و 8 نفر مرد بین سنین 17 تا 56 سال بوده‌اند که 5 نفر از آنان به بیمارستان امام حسین(ع)  و 7 نفر به بیمارستان سینا منتقل شدند.

گزارش ماموران اورژانس همچنین از وخامت حال یکی از مصدومان (خانم 33 ساله) حکایت دارد که با انجام اقدامات لازم پزشکی سریعا به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.48692s, 18q