اعدام برای شكنجه‌گر آتیلای 4 ساله

۱۳۹۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۳ - کد خبر: 87060
سلامت نیوز : جوان شیشه ای که پس از آزار و اذیت هولناک کودک چهار ساله بی گناهی او را خفه کرده بود، به اعدام و قصاص محکوم شد. این مرد جنایتكار بهمن سال گذشته آتیلای چهار ساله كه حاصل رابطه نامشروع یك زن و مرد جوان دیگر بود را پس از آزار و اذیت و شکنجه به قتل رساند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ابتکار ؛ 28 بهمن ماه سال گذشته فوت مشکوک پسربچه چهارساله ای در بیمارستان فیاض بخش به ماموران پلیس اطلاع داده شد. کارآگاهان پس از حضور در بیمارستان در بررسی‌های اولیه خود متوجه شدند آثار شکنجه و کودک آزاری بر روی بدن پسربچه چهارساله به نام آتیلا وجود دارد.

این كودك توسط پدر و مادر عامل شكنجه و قتل کودک به به بیمارستان منتقل شده بود و با اظهارات این زن و مرد پسرشان کامران به عنوان مظنون و متهم به قتل توسط پلیس دستگیر شد که در بازجویی‌ها با قبول اتهامش گفت: پس از آزار و اذیت و شکنجه کودک خردسال او را خفه کرده است.صبح روز چهارشنبه 29 آبان ماه و با گذشت 9 ماه از جنایت جلسه محاکمه مرد قاتل در دو بخش علنی و غیرعلنی در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد. در جلسه دادگاه این پرونده كه به ریاست قاضی عزیزمحمدی برگزار شد ابتدا نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست گفت: در این پرونده فرد 27 ساله مجردی به نام كامران به اتهام مباشرت در قتل كودك چهرساله ای به نام آتیلا از تاریخ 29 بهمن ماه سال گذشته بازداشت شد. كودك 4 ساله ای كه قربانی جنایت این مرد شیشه ای شد خود حاصل ارتباط نامشروع یك زن و مرد جوان دیگر بود.

بر اساس گزارش‌ها پدر آتیلا به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و مشکلات مالی این كودك معصوم و بی پناه را رها كرده بود كه موقتا نزد متهم به قتل نگهداری می‌شد. نماینده دادستان اعلام كرد كه ضرب و جرح عمدی، آزار و اذیت جنسی با اسپری واکس داشبرد، لواط به عنف از اقدامات مجرمانه کامران علیه این كودك خردسال است. وی با اشاره به این جرائم و محتویات پرونده برای متهم تقاضای مجازات قانونی كرد.پس از اعلام كیفرخواست از سوی نماینده دادستان قاضی عزیزمحمدی رئیس دادگاه به ترتیب نیلوفر 23 ساله مادر عرفی آتیلا و حسام پدرعرفی كودك قربانی را به جایگاه احضار كرد. مادر این كودك پس از قرار گرفتن در جایگاه در خصوص تولد فرزندش گفت: دو سال قبل از تولد آتیلا با مردی به نام حسام آشنا شدم و دو سال بعد متوجه شدم به صورت ناخواسته باردار شده ام. آتیلا چهار ساله بود که با مردی به نام امیر ازدواج موقت کردم. به دلیل این که پدرم زندان بود نتوانستم برای آتیلا شناسنامه بگیرم.

وی در پاسخ به سوال رئیس دادگاه درباره اینكه چرا آتیلا را در اختیار کامران گذاشت گفت:‌ وقتی ازدواج کردم آتیلا را نزد پدرش گذاشتم و در این مدت کامران اجازه نمی‌داد که من آتیلا را ببینم.حسام پدر عرفی آتیلا هم در تشریح ماجرا گفت: من از پسرم نگهداری می‌کردم به خاطر این که او حاصل یک رابطه نامشروع بود نتوانستیم برایش شناسنامه بگیریم. 20 روز قبل از فوت پسرم کامران نزد من آمد و گفت مادر آتیلا می‌خواهد پسرش را ببیند. من هم آتیلا را به او سپردم تا پیش مادرش ببرد. بعد از آن هم آدرسی از کامران نداشتم تا پسرم را از او بگیرم.پس از دفاعیات و توضیحات این زن و مرد جوان، كامران به عنوان متهم به شكنجه و قتل آتیلا در جایگاه قرار گرفت و گفت: زمان جنایت من اعتیاد شدیدی به شیشه داشتم. شب حادثه همراه یکی از دوستانم به خانه فردی در شهرک اندیشه رفته و در آنجا شیشه مصرف کردیم. آتیلا را نیز همراه خود برده بودم. آن شب زیاد مواد مصرف کردم و از حالت عادی خارج شده بودم. نیمه‌های شب هنگام برگشت به خانه آتیلا در ماشین ادرار کرد و که این موضوع اعصاب من را به هم ریخت و دو سه ضربه به سرش زدم که این ضربه‌ها باعث مرگ او شد. رئیس دادگاه در ادامه از متهم پرسید پزشکی قانونی علت مرگ را فشار بر گردن اعلام کرده است.

چرا پسر خردسال را خفه کردی؟ جوان قاتل در پاسخ گفت: آن زمان هیچ اختیاری بر رفتارم نداشتم و هیچ چیز دست خودم نبود.وی درباره اینكه چرا صبح روز بعد آتیلا را به بیمارستان منتقل نکرد و یان كار را با تاخیر انجام داد هم گفت: صبح آتیلا را به خانه بردم و زمانی که قصد حمام کردن او را داشتم هنوز زنده بود. بعد که مادرم او را به بیمارستان رساند متوجه فوتش شدم.در ادامه جلسه دادگاه به صورت غیرعلنی ادامه یافت. وی در بخشی از اعترافات خود در دادگاه ادامه داد: شب حادثه بر اثر مصرف شیشه روانم تحریک شده بود به طوری که دست آتیلا را گاز گرفته و او را با اسپری واکس داشبرد مورد آزار و اذیت قرار دادم. وی با بیان اینكه قبول دارد جنایت وحشتناکی مرتکب شده گفت: آن شب حال عادی نداشته و 20 روز بعد تازه متوجه شدم چه کاری کرده ام. در جلسه دادگاه بیانی وکیل متهم نیز در دفاع از موکلش گفت: عوامل بسیاری در بروز این جنایت دخالت داشتند که اگر این عوامل به وظیفه خود عمل می‌کردند حالا کامران به عنوان قاتل در این دادگاه محاکمه نمی‌شد. افراد بسیاری از این کودک آزاری مطلع بودند که آنها وظیفه داشتند کودک آزاری را به مراکز قضایی و انتظامی اطلاع دهند که باید در این خصوص برای آنها کیفرخواست صادر می‌شد.قاضی عزیز محمدی و چهار قاضی مستشار پس از آخرین دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شده و کامران به اتهام قتل به قصاص و به اتهام لواط به عنف به اعدام محکوم کردند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.16152s, 18q