کودکان آمریکایی در معرض بیش فعالی

۱۳۹۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۷ - کد خبر: 87395
سلامت نیوز : تحقیقات جدید نشان داد که کودکان آمریکایی در معرض بیشتر بیماری بیش فعالی هستند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ مقامات اعلام کردند که از هر 9 کودک آمریکایی یک کودک در سنین 4 تا17 ساله به اختلال بیش فعالی در 2011 تشخیص داده شده‌اند و 6 درصد آنها دارو مصرف می‌کنند.

دانشمندان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها دریافتند که 2 میلیون کودک آمریکایی به بیماری اختلال بیش فعالی تشخیص داده شده‌اند و 1 میلیون دیگر کودکان آمریکایی به مدت یک دوره هشت ساله (2003 تا 2004 تا 2011 تا 2012) دارو مصرف می‌کردند.

این تحقیقات همچنین نشان داد که نیمی از کودکان مبتلا به بیماری اختلال بیش فعالی در سن 6 سالگی تشخیص داده شدند،‌ اما کودکان با بیماری اختلال بیش فعالی شدید در سن 4 سالگی تشخیص داده شدند.

بیش فعالی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های مزمن در دوران کودکی است، اما اغلب در بزرگسالی همچنان ادامه دارد.

به گفته محققان درمان‌های موثر برای بیماری اختلال بیش فعالی شامل دارو،‌ درمان بیماری روانی و یا ترکیبی از هر دو مورد می‌باشد.

این تحقیقات همچنین نشان داد که کودکان با سابقه تشخیص بیش‌فعالی در حدود 15درصد در «آرکانزاس» و «کنتاکی» و 4 درصد در «نوادا» اعلام شده است.

تقریبا یک نفر از هر 5 پسر دبیرستانی آمریکایی و یک نفر از از هر11 دختر دبیرستانی توسط پدر و مادرشان گزارش داده شده‌اند که به بیماری بیش‌فعالی تشخیص داده شده‌اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.26115s, 18q