كابوس سياه سرانجام دوستي خياباني

۱۳۸۶/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 8756
كابوس سياه سرانجام دوستي خياباني

وقتي به پيشنهادش از خانه فرار كردم، مرا به خانه‌اي در اطراف شهر برد و پس از آنكه مورد آزار و اذيت قرار داد، در مقابل پول، مرا در اختيار دوستانش قرار داد».

هنوز حرف‌هايش تمام نشده بود كه گريه امانش را بريد، دختر جوان نشسته بود مقابل افسر پرونده و از 5 روز اسارت در بند مرد شيطان صفتي حرف مي‌زد كه وي را اغفال كرده و با حيله و نيرنگ از خانه فراري داده بود.

 5 روز پيش پدر دختر جوان به پليس آگاهي قم رفته و كارآگاهان را در جريان ناپديد شدنش قرار داده بود و از همان زمان به دستور سرهنگ سيد جعفر حسيني- رئيس پليس آگاهي قم- تحقيقات كارآگاهان براي يافتن ردي از او آغاز شد.

در حالي كه تحقيقات ادامه داشت، دختر جوان با پاي خودش به اداره آگاهي آمد و پرده از سرنوشت تلخي كه بر او گذشته بود برداشت.

« وقتي براي رسيدن به زندگي‌ رويايي  با مرد جوان از خانه‌مان فرار كردم، او مرا به خانه‌اي در اطراف شهر برد و پس از آزار و اذيت، زنداني كرد.

در مدت 5 روزي كه در اين خانه زنداني شده بودم، او با آوردن 20 نفر از دوستانش به خانه، در مقابل پول مرا به زور در اختيار آنها قرار داد، تا اينكه سرانجام توانستم با استفاده از غفلتش از كلبه وحشت فرار كرده و خود را به پليس برسانم.

پس از اظهارات تكان دهنده دختر جوان، تحقيقات پليسي براي دستگيري جوان شيطان صفت آغاز شد.

با شناسايي خانه مرد جوان، كارآگاهان با دريافت دستور قضائي عازم خانه او شده و  وي را  دستگير كردند.

دوستي‌هاي خياباني، جرقه‌اي براي آزار و اذيت

رئيس اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا روز گذشته با اشاره به اين خبر وحشتناك گفت: متأسفانه تحقيقات صورت گرفته از زنان و دختراني كه پس از ربوده شدن مورد آزار و اذيت قرار گرفته‌اند ، بيانگر اين است كه 40 درصد موارد به‌دنبال دوستي‌هاي خياباني رقم خورده است.

در چنين مواردي دختران جوان به دور از چشم خانواده‌هايشان، رابطه دوستانه‌اي را با جوان ناشناسي برقرار كرده و  پس از اينكه به مناطق خلوت حاشيه شهر يا خانه‌هاي متروكه كشانده شده‌اند، مورد آزار قرار گرفته‌اند.


وي با اشاره به اينكه در دوستي‌هاي خياباني افراد سودجو معمولا مشخصات و آدرس واقعي خود را مخفي نگاه‌ مي‌دارند، افزود: اين كار باعث مي‌شود مجرمان پس از ارتكاب جرم هيچ ردي از خود بر جا نگذارند.

سرهنگ قاسمي در هشداري به خانواده‌ها گفت: از خانواده‌ها مي‌خواهيم كه با نظارت بر رفت‌وآمد و ارتباطات فرزندان خود و برقراري رابطه دوستانه با آنها، از بروز چنين حوادثي جلوگيري كنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.3593s, 19q