تدوين شرح وظايف تخصصي پرستاران براي نخستين بار

۱۳۸۶/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 8830
تدوين شرح وظايف تخصصي پرستاران براي نخستين بار

اعظم گيوري در گفت وگو با ايسنا، افزود: از آن جايي كه تدوين شرح وظايف يكي از مراحل اساسي تعرفه گذاري است اميدواريم با انجام اين مرحله، تعرفه گذاري خدمات پرستاري نيز بر اساس اعلام قبلي تا پايان دي ماه نهايي شود.

وي همچنين به طرح مجدد موضوع تعرفه گذاري خدمات پرستاري در جلسه فرداي نمايندگان كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي اشاره كرد و گفت: در اين جلسه گزارش سازمان نظام پرستاري به نمايندگان مردم در خانه ملت ارائه مي‌شود.

رييس دفتر پرستاري وزارت بهداشت با بيان اين كه مراحل اجرايي تعرفه‌گذاري خدمات پرستاري رو به اتمام است، گفت: در نهايت تعرفه‌هاي مشخص شده بايد به تاييد شوراي عالي بيمه و سازمان مديريت برسد.

وي اظهار كرد: اگر چه در گذشته به نظر مي‌رسيد مخالفت‌هايي از سوي سازمان‌هاي بيمه‌گر و سازمان مديريت بيمه در تعرفه گذاري خدمات پرستاري به وجود آيد اما در جلساتي كه تاكنون برگزار شده شاهد همكاري خوب اين سازمان‌ها در تعرفه گذاري خدمات پرستاري بوده‌ايم.

تدوين 400 نوع خدمت پرستاري در دفتر پرستاري وزارت بهداشت

گيوري از سوي ديگر از تدوين 400 نوع خدمت پرستاري در دفتر پرستاري وزارت بهداشت خبر داد و گفت: تعرفه گذاري خدمات پرستاري بر اساس اين 400 نوع خدمت تعيين مي‌شود.

رييس دفتر پرستاري وزارت بهداشت خاطرنشان كرد: شرح وظايف عمومي پرستاران بازنگري و شرح وظايف تخصصي براي نخستين بار تدوين شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.28835s, 18q