چهارمين كنگره بين‌المللي جراحان دهان و فك و صورت ايران برگزار مي‌شود

۱۳۸۶/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 8832
چهارمين كنگره بين‌المللي جراحان دهان و فك و صورت ايران برگزار مي‌شود

 دكتر "سيدحسين مرتضوي" رئيس انجمن جراحان دهان و فك و صورت ايران با اعلام اين خبر افزود در اين كنگره كه در هتل المپيك تهران برگزار مي‌شود استادان و جراحان رشته جراحي دهان و فك و صورت و ميهماناني از كشورهاي مختلف جهان در آن حضور دارند.

وي افزود در اين كنگره ميهماناني از كشورهاي آلمان، انگلستان، آمريكا، ايتاليا، سوئيس، فنلاند، بلژيك، چك، كانادا، ژاپن، كره جنوبي، چين، تايلند، تركيه، كشورهاي ناحيه قفقاز، عراق، عربستان سعودي، امارات، اردن، مصر، هندوستان و چهره‌هاي شاخص علمي ايراني مقيم آمريكا و اروپا به منظور تبادل آخرين دستاوردهاي علمي و عملي اين رشته حضور خواهند داشت.

رئيس چهارمين كنگره بين‌المللي جراحان دهان و فك و صورت ايران ارايه آخرين تحقيقات و تحولات پيرامون جراحي دهان و فك و صورت را كه به زبان انگليسي ارايه مي‌شود از موضوعات مورد بررسي در اين كنگره عنوان كرد.

مباحثي همچون بازسازي فك و صورت و تروما و برگزاري اولين همايش جامع ايمپلنت با گواهي رسمي انجمن جراحان دهان و فك و صورت ايران، بحث كاربردي ليزر در دندانپزشكي و همچنين سمينار اختلال خواب به زبان فارسي در كنار برنامه‌هاي آموزشي تئوري و عملي، انجام جراحي‌هاي زنده و برپايي نمايشگاه تجهيزات پيشرفته جراحي و آخرين دستاوردهاي صنعتي و فناوري‌هاي نوين اين رشته از نكات برجسته اين كنگره به شمار مي‌رود.

چهارمين كنگره بين‌المللي جراحان دهان و فك و صورت ايران اول تا سوم اسفندماه امسال در هتل المپيك تهران با اختصاص امتياز بازآموزي براي كليه شركت‌كنندگان رشته‌هاي جراحي دهان و فك و صورت، متخصصين گوش و حلق و بيني، جراحي ترميمي پلاستيك، دندانپزشكان و ساير رشته‌هاي وابسته برگزار خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.3626s, 19q