رئیس مرکز تحقیقات پوست و سالک اصفهان : بیماری سالک در سطح دنیا در حال پیشروی است .

۱۳۹۲/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۶ - کد خبر: 89451
رئیس مرکز تحقیقات پوست و سالک اصفهان : بیماری سالک در سطح دنیا در حال پیشروی است .
وی استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری سالک را جدیدترین روش درمانی این بیماری نام برد و خاطرنشان ساخت : این طرح تحقیقاتی در سه فاز پیش بینی شده است که تا کنون دو فاز آن با موفقیت به اتمام رسیده است.
وی افزود : تکثیر فیبروپلاست ها در بافت انسانی و تولید کرانتوستین ها و درمان بیماری های سوختگی با استفاده از سلول های بدست آمده سه فاز این طرح تحقیقاتی است .
وی ادامه داد : تضمین و تامین سلامتی جامعه با استفاده از شیوه های و تکنیک های نوین علمی ، همزمان با پیشرفت هایی که در سالهای اخیر در شاخه های گوناگون علمی به وقوع پیوسته اهمیت خاصی پیدا کرده است .
رئیس مرکز تحقیقات پوست و سالک اصفهان گفت : امروز با توسعه و گسترش دامنه تلاش ها و تحقیقات خود باید بکارگیری تکنیک های پیشرفت و ابداع روش های جدید را در دستور کار پژوهشی خود قرار دهیم تا افق های نوین و روشی فراروی علم پزشکی کشور گشوده شود .
وی ادامه داد : در حال حاضر 23 طرح پژوهش در مرکز تحقیقاتی پوست و سالک اصفهان در دست اقدام است .
دکتر نیلفروش زاده ادامه داد : ارائه 150 مقاله ، سخنرانی ، مقاله و پوستر علمی از سوی متخصصین داخلی و خارجی کشور نشان دهنده حساسیت و توجه ویژه جامعه پزشکی به بیماری سالک است . محمد علی نیلفروش زاده حضور متخصصین رشته های داخلی و عفونی ، اطفال و روانپزشکان را از مشخصات بارز این همایش عنوان کرد و بیان داشت : خوشبختانه مرکز تحقیقات پوست و سالک اصفهان در پیشبرد اهداف پژوهشی در سطح کشور و منطقه نقش به سزایی دارد .
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.51999s, 18q